English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Wrocław Południe 5 0 5 0.0 % 19 3.8 76 15.2 -57
Frisbnik 5 5 0 100.0 % 76 15.2 19 3.8 57

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Frisbnik - Wrocław Południe15 - 4Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - Wrocław Południe13 - 5Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Frisbnik3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Wrocław Południe - Frisbnik2 - 15Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik5 - 17Poligon 2018: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Marcin SosnaFrisbnik315217
2Krzysztof WątrobaFrisbnik36612
3Bartosz MikołajecFrisbnik410212
4Jan KopiczkoFrisbnik48412
5Remigiusz SzymuraFrisbnik38311
6Grzegorz CiszewskiFrisbnik5819
7Dawid MichalskiFrisbnik4189
8Michał MuszyńskiWrocław Południe5729
9Jan GliwaFrisbnik4369
10Anna FroehlichFrisbnik2178
11Mateusz WidawskiFrisbnik2156
12Jakub PaszekFrisbnik3246
13Paweł MańkaFrisbnik3066
14Radosław GuzyFrisbnik1134
15Marta NogaFrisbnik3044
16Adrian GucwaFrisbnik1314
17Mikołaj PędrackiFrisbnik2123
18Miłosz KapuścińskiFrisbnik3213
19Jakub StencelWrocław Południe4213
20Rafał FydaFrisbnik1123
21Jan PeplińskiWrocław Południe4033
22Olga SowińskaFrisbnik2022
23Jakub FroehlichFrisbnik2202
24Piotr MagaWrocław Południe3112
25Zuzanna PeplińskaWrocław Południe5022
26Aleksander MuszyńskiWrocław Południe5022
27Wojciech WątrobaFrisbnik3202
28Rafał KałużnyWrocław Południe1202
29Piotr KopećWrocław Południe1112
30Piotr GajdaWrocław Południe2022
31Tomasz RożkoFrisbnik1011
32Maciej TomczykWrocław Południe1101
33Katarzyna BańczykFrisbnik2011
34Julia BujarFrisbnik1011
35Barbara MachulikFrisbnik1011
36Dominik ŻochowskiWrocław Południe1011
37Arkadiusz KrawczykWrocław Południe1101
38Magdalena StępieńFrisbnik1011
39Marcin PietrasWrocław Południe3011
40Kacper JordanWrocław Południe2011
41Sylwia MuszyńskaWrocław Południe5101
42Fabian LewańskiWrocław Południe1101
43Aleksandra KuczmaWrocław Południe2011
44Michał RaczyngWrocław Południe1000
45Agata SemenowiczWrocław Południe3000
46Aleksander GełoWrocław Południe1000
47Jolanta ŻochowskaWrocław Południe1000
48Maria SmolarekWrocław Południe3000
49Anna HyrnikFrisbnik1000
50Ryan WyethWrocław Południe3000
51Martyna WidawskaFrisbnik1000
52Aleksandra WieczorekFrisbnik3000
53Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe1000
54Łukasz MacinaWrocław Południe2000
55Anna ZygmuntFrisbnik1000
56Aldona KrysiakFrisbnik1000
57Katarzyna PaszekFrisbnik1000
58Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
59Jarosław JaworekWrocław Południe2000
60Michał HanczarekWrocław Południe1000
61Jakub RyznarWrocław Południe1000
62Adam BrzezowskiWrocław Południe1000
63Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1000
64Natalia WolasFrisbnik2000
65Ewelina KuklińskaWrocław Południe5000
66Katarzyna UklejaWrocław Południe3000
67Katarzyna CieślikWrocław Południe2000
68Joanna DepowskaWrocław Południe1000