English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Wrocław Południe 5 0 5 0.0 % 19 3.8 76 15.2 -57
Frisbnik 5 5 0 100.0 % 76 15.2 19 3.8 57

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Frisbnik - Wrocław Południe15 - 4Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - Wrocław Południe13 - 5Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Frisbnik5 - 17Poligon 2018: Liga
Wrocław Południe - Frisbnik3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Wrocław Południe - Frisbnik2 - 15Poligon 2017: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Marcin SosnaFrisbnik315217
2Krzysztof WątrobaFrisbnik36612
3Bartosz MikołajecFrisbnik410212
4Jan KopiczkoFrisbnik48412
5Remigiusz SzymuraFrisbnik38311
6Grzegorz CiszewskiFrisbnik5819
7Dawid MichalskiFrisbnik4189
8Michał MuszyńskiWrocław Południe5729
9Jan GliwaFrisbnik4369
10Anna FroehlichFrisbnik2178
11Mateusz WidawskiFrisbnik2156
12Jakub PaszekFrisbnik3246
13Paweł MańkaFrisbnik3066
14Radosław GuzyFrisbnik1134
15Marta NogaFrisbnik3044
16Adrian GucwaFrisbnik1314
17Mikołaj PędrackiFrisbnik2123
18Miłosz KapuścińskiFrisbnik3213
19Jakub StencelWrocław Południe4213
20Jan PeplińskiWrocław Południe4033
21Rafał FydaFrisbnik1123
22Piotr KopećWrocław Południe1112
23Jakub FroehlichFrisbnik2202
24Piotr MagaWrocław Południe3112
25Rafał KałużnyWrocław Południe1202
26Zuzanna PeplińskaWrocław Południe5022
27Olga SowińskaFrisbnik2022
28Aleksander MuszyńskiWrocław Południe5022
29Wojciech WątrobaFrisbnik3202
30Piotr GajdaWrocław Południe2022
31Dominik ŻochowskiWrocław Południe1011
32Barbara MachulikFrisbnik1011
33Arkadiusz KrawczykWrocław Południe1101
34Julia BujarFrisbnik1011
35Katarzyna BańczykFrisbnik2011
36Maciej TomczykWrocław Południe1101
37Tomasz RożkoFrisbnik1011
38Magdalena StępieńFrisbnik1011
39Marcin PietrasWrocław Południe3011
40Aleksandra KuczmaWrocław Południe2011
41Kacper JordanWrocław Południe2011
42Sylwia MuszyńskaWrocław Południe5101
43Fabian LewańskiWrocław Południe1101
44Aldona KrysiakFrisbnik1000
45Anna ZygmuntFrisbnik1000
46Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
47Agata SemenowiczWrocław Południe3000
48Michał HanczarekWrocław Południe1000
49Jakub RyznarWrocław Południe1000
50Maria SmolarekWrocław Południe3000
51Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1000
52Ryan WyethWrocław Południe3000
53Aleksandra WieczorekFrisbnik3000
54Joanna DepowskaWrocław Południe1000
55Jolanta ŻochowskaWrocław Południe1000
56Aleksander GełoWrocław Południe1000
57Katarzyna PaszekFrisbnik1000
58Łukasz MacinaWrocław Południe2000
59Anna HyrnikFrisbnik1000
60Martyna WidawskaFrisbnik1000
61Adam BrzezowskiWrocław Południe1000
62Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe1000
63Jarosław JaworekWrocław Południe2000
64Ewelina KuklińskaWrocław Południe5000
65Natalia WolasFrisbnik2000
66Katarzyna UklejaWrocław Południe3000
67Katarzyna CieślikWrocław Południe2000
68Michał RaczyngWrocław Południe1000