English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Wrocław Południe 5 0 5 0.0 % 19 3.8 76 15.2 -57
Frisbnik 5 5 0 100.0 % 76 15.2 19 3.8 57

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Wrocław Południe - Frisbnik5 - 17Poligon 2018: Liga
Frisbnik - Wrocław Południe15 - 4Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - Wrocław Południe13 - 5Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Frisbnik2 - 15Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Marcin SosnaFrisbnik315217
2Bartosz MikołajecFrisbnik410212
3Jan KopiczkoFrisbnik48412
4Grzegorz CiszewskiFrisbnik5819
5Remigiusz SzymuraFrisbnik38311
6Michał MuszyńskiWrocław Południe5729
7Krzysztof WątrobaFrisbnik36612
8Adrian GucwaFrisbnik1314
9Jan GliwaFrisbnik4369
10Jakub FroehlichFrisbnik2202
11Jakub PaszekFrisbnik3246
12Rafał KałużnyWrocław Południe1202
13Miłosz KapuścińskiFrisbnik3213
14Jakub StencelWrocław Południe4213
15Wojciech WątrobaFrisbnik3202
16Anna FroehlichFrisbnik2178
17Fabian LewańskiWrocław Południe1101
18Radosław GuzyFrisbnik1134
19Arkadiusz KrawczykWrocław Południe1101
20Mikołaj PędrackiFrisbnik2123
21Piotr KopećWrocław Południe1112
22Mateusz WidawskiFrisbnik2156
23Maciej TomczykWrocław Południe1101
24Sylwia MuszyńskaWrocław Południe5101
25Rafał FydaFrisbnik1123
26Piotr MagaWrocław Południe3112
27Dawid MichalskiFrisbnik4189
28Ryan WyethWrocław Południe3000
29Natalia WolasFrisbnik2000
30Aleksandra WieczorekFrisbnik3000
31Barbara MachulikFrisbnik1011
32Adam BrzezowskiWrocław Południe1000
33Marta NogaFrisbnik3044
34Katarzyna PaszekFrisbnik1000
35Michał HanczarekWrocław Południe1000
36Jakub RyznarWrocław Południe1000
37Marcin PietrasWrocław Południe3011
38Tomasz RożkoFrisbnik1011
39Katarzyna BańczykFrisbnik2011
40Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
41Anna ZygmuntFrisbnik1000
42Aldona KrysiakFrisbnik1000
43Michał RaczyngWrocław Południe1000
44Julia BujarFrisbnik1011
45Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1000
46Agata SemenowiczWrocław Południe3000
47Magdalena StępieńFrisbnik1011
48Jarosław JaworekWrocław Południe2000
49Zuzanna PeplińskaWrocław Południe5022
50Katarzyna CieślikWrocław Południe2000
51Aleksandra KuczmaWrocław Południe2011
52Kacper JordanWrocław Południe2011
53Łukasz MacinaWrocław Południe2000
54Olga SowińskaFrisbnik2022
55Martyna WidawskaFrisbnik1000
56Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe1000
57Anna HyrnikFrisbnik1000
58Jolanta ŻochowskaWrocław Południe1000
59Maria SmolarekWrocław Południe3000
60Aleksander GełoWrocław Południe1000
61Katarzyna UklejaWrocław Południe3000
62Joanna DepowskaWrocław Południe1000
63Paweł MańkaFrisbnik3066
64Piotr GajdaWrocław Południe2022
65Aleksander MuszyńskiWrocław Południe5022
66Ewelina KuklińskaWrocław Południe5000
67Jan PeplińskiWrocław Południe4033
68Dominik ŻochowskiWrocław Południe1011