English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Wrocław Południe 5 0 5 0.0 % 19 3.8 76 15.2 -57
Frisbnik 5 5 0 100.0 % 76 15.2 19 3.8 57

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Wrocław Południe - Frisbnik5 - 17Poligon 2018: Liga
Frisbnik - Wrocław Południe15 - 4Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - Wrocław Południe13 - 5Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Frisbnik2 - 15Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Dawid MichalskiFrisbnik4189
2Anna FroehlichFrisbnik2178
3Jan GliwaFrisbnik4369
4Paweł MańkaFrisbnik3066
5Krzysztof WątrobaFrisbnik36612
6Mateusz WidawskiFrisbnik2156
7Jan KopiczkoFrisbnik48412
8Jakub PaszekFrisbnik3246
9Marta NogaFrisbnik3044
10Jan PeplińskiWrocław Południe4033
11Radosław GuzyFrisbnik1134
12Remigiusz SzymuraFrisbnik38311
13Mikołaj PędrackiFrisbnik2123
14Bartosz MikołajecFrisbnik410212
15Michał MuszyńskiWrocław Południe5729
16Olga SowińskaFrisbnik2022
17Rafał FydaFrisbnik1123
18Aleksander MuszyńskiWrocław Południe5022
19Marcin SosnaFrisbnik315217
20Zuzanna PeplińskaWrocław Południe5022
21Piotr GajdaWrocław Południe2022
22Katarzyna BańczykFrisbnik2011
23Julia BujarFrisbnik1011
24Magdalena StępieńFrisbnik1011
25Adrian GucwaFrisbnik1314
26Miłosz KapuścińskiFrisbnik3213
27Tomasz RożkoFrisbnik1011
28Marcin PietrasWrocław Południe3011
29Piotr KopećWrocław Południe1112
30Dominik ŻochowskiWrocław Południe1011
31Grzegorz CiszewskiFrisbnik5819
32Kacper JordanWrocław Południe2011
33Piotr MagaWrocław Południe3112
34Aleksandra KuczmaWrocław Południe2011
35Jakub StencelWrocław Południe4213
36Barbara MachulikFrisbnik1011
37Martyna WidawskaFrisbnik1000
38Jakub RyznarWrocław Południe1000
39Ewelina KuklińskaWrocław Południe5000
40Sylwia MuszyńskaWrocław Południe5101
41Katarzyna PaszekFrisbnik1000
42Jarosław JaworekWrocław Południe2000
43Natalia WolasFrisbnik2000
44Michał HanczarekWrocław Południe1000
45Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
46Anna ZygmuntFrisbnik1000
47Aldona KrysiakFrisbnik1000
48Michał RaczyngWrocław Południe1000
49Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1000
50Adam BrzezowskiWrocław Południe1000
51Aleksandra WieczorekFrisbnik3000
52Fabian LewańskiWrocław Południe1101
53Katarzyna CieślikWrocław Południe2000
54Łukasz MacinaWrocław Południe2000
55Anna HyrnikFrisbnik1000
56Jolanta ŻochowskaWrocław Południe1000
57Aleksander GełoWrocław Południe1000
58Arkadiusz KrawczykWrocław Południe1101
59Joanna DepowskaWrocław Południe1000
60Rafał KałużnyWrocław Południe1202
61Wojciech WątrobaFrisbnik3202
62Ryan WyethWrocław Południe3000
63Maria SmolarekWrocław Południe3000
64Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe1000
65Jakub FroehlichFrisbnik2202
66Katarzyna UklejaWrocław Południe3000
67Agata SemenowiczWrocław Południe3000
68Maciej TomczykWrocław Południe1101