English Polski
Zaloguj się

Wrocław Południe vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Wrocław Południe 5 0 5 0.0 % 19 3.8 76 15.2 -57
Frisbnik 5 5 0 100.0 % 76 15.2 19 3.8 57

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Wrocław Południe - Frisbnik5 - 17Poligon 2018: Liga
Frisbnik - Wrocław Południe15 - 4Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - Wrocław Południe13 - 5Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Frisbnik2 - 15Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Marcin SosnaFrisbnik315217
2Krzysztof WątrobaFrisbnik36612
3Jan KopiczkoFrisbnik48412
4Bartosz MikołajecFrisbnik410212
5Remigiusz SzymuraFrisbnik38311
6Jan GliwaFrisbnik4369
7Michał MuszyńskiWrocław Południe5729
8Grzegorz CiszewskiFrisbnik5819
9Dawid MichalskiFrisbnik4189
10Anna FroehlichFrisbnik2178
11Jakub PaszekFrisbnik3246
12Mateusz WidawskiFrisbnik2156
13Paweł MańkaFrisbnik3066
14Marta NogaFrisbnik3044
15Radosław GuzyFrisbnik1134
16Adrian GucwaFrisbnik1314
17Miłosz KapuścińskiFrisbnik3213
18Rafał FydaFrisbnik1123
19Mikołaj PędrackiFrisbnik2123
20Jan PeplińskiWrocław Południe4033
21Jakub StencelWrocław Południe4213
22Wojciech WątrobaFrisbnik3202
23Olga SowińskaFrisbnik2022
24Piotr KopećWrocław Południe1112
25Zuzanna PeplińskaWrocław Południe5022
26Jakub FroehlichFrisbnik2202
27Rafał KałużnyWrocław Południe1202
28Piotr MagaWrocław Południe3112
29Aleksander MuszyńskiWrocław Południe5022
30Piotr GajdaWrocław Południe2022
31Magdalena StępieńFrisbnik1011
32Marcin PietrasWrocław Południe3011
33Fabian LewańskiWrocław Południe1101
34Tomasz RożkoFrisbnik1011
35Katarzyna BańczykFrisbnik2011
36Julia BujarFrisbnik1011
37Dominik ŻochowskiWrocław Południe1011
38Arkadiusz KrawczykWrocław Południe1101
39Kacper JordanWrocław Południe2011
40Barbara MachulikFrisbnik1011
41Sylwia MuszyńskaWrocław Południe5101
42Aleksandra KuczmaWrocław Południe2011
43Maciej TomczykWrocław Południe1101
44Łukasz MacinaWrocław Południe2000
45Jolanta ŻochowskaWrocław Południe1000
46Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1000
47Natalia WolasFrisbnik2000
48Michał RaczyngWrocław Południe1000
49Aldona KrysiakFrisbnik1000
50Anna ZygmuntFrisbnik1000
51Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
52Aleksander GełoWrocław Południe1000
53Jarosław JaworekWrocław Południe2000
54Michał HanczarekWrocław Południe1000
55Jakub RyznarWrocław Południe1000
56Katarzyna PaszekFrisbnik1000
57Martyna WidawskaFrisbnik1000
58Ewelina KuklińskaWrocław Południe5000
59Katarzyna UklejaWrocław Południe3000
60Joanna DepowskaWrocław Południe1000
61Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe1000
62Maria SmolarekWrocław Południe3000
63Aleksandra WieczorekFrisbnik3000
64Agata SemenowiczWrocław Południe3000
65Ryan WyethWrocław Południe3000
66Katarzyna CieślikWrocław Południe2000
67Anna HyrnikFrisbnik1000
68Adam BrzezowskiWrocław Południe1000