WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash vs. Ultimatum Szkwał

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 2 2 0 100.0 % 31 15.5 12 6.0 19
Ultimatum Szkwał 2 0 2 0.0 % 12 6.0 31 15.5 -19

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - Ultimatum Szkwał13 - 2III Plażowe Mistrzostwa Polski: Grupa B
Grandmaster Flash - Ultimatum Szkwał18 - 10WLU* 2016/17: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Adam GrzelakGrandmaster Flash2268
2Artur SierajGrandmaster Flash1538
3Piotr PrzybyłaUltimatum Szkwał1707
4Łukasz AdamskiGrandmaster Flash1415
5Filip KrynickiGrandmaster Flash2224
6Maciej ZabostGrandmaster Flash1134
7Karol WójcikGrandmaster Flash1224
8Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash2314
9Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2303
10Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1112
11Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash1112
12Jakub KlimekUltimatum Szkwał1022
13Alicja StebińskaGrandmaster Flash1022
14Martyna BykowskaUltimatum Szkwał2022
15Karolina MazurekUltimatum Szkwał1011
16Karolina TymickaGrandmaster Flash2011
17Tomasz MatkowskiUltimatum Szkwał1011
18Aneta WadowskaUltimatum Szkwał1101
19Wojciech ZabostGrandmaster Flash1101
20Ryan ChinGrandmaster Flash1011
21Maciej AduszkiewiczUltimatum Szkwał1011
22Mikołaj SmogórGrandmaster Flash1011
23Zofia BejmGrandmaster Flash2101
24Marek DubrawaUltimatum Szkwał2101
25Maciej JóźwiakowskiUltimatum Szkwał1101
26Anna TymickaGrandmaster Flash1101
27Agata DudzińskaGrandmaster Flash1011
28Agata ŻukUltimatum Szkwał2011
29Wojciech ŚwiderskiUltimatum Szkwał1000
30Bartosz BoguszewiczUltimatum Szkwał1000
31Ewa SzelestUltimatum Szkwał1000
32Adam BrodaUltimatum Szkwał1000
33Monika ZawrotnaUltimatum Szkwał1000
34Tomasz RiemerUltimatum Szkwał1000
35Adrian MatkowskiUltimatum Szkwał1000
36Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash1000
37Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1000
38Honorata ZąbekUltimatum Szkwał2000
39Dagny GorostizaGrandmaster Flash1000
40Kamil KiljanUltimatum Szkwał2000
41Michał GorzkowskiUltimatum Szkwał1000
42Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash1000
43Stanisław JanikGrandmaster Flash1000
44Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash1000
45Karol PałubickiUltimatum Szkwał1000
46Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash1000
47Patryk KreftUltimatum Szkwał1000
48Kalina KisielewskaGrandmaster Flash1000