WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Rainbow Banana vs. KrakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Rainbow Banana 9 3 6 33.3 % 77 8.6 109 12.1 -32
KrakUF 9 6 3 66.7 % 109 12.1 77 8.6 32

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KrakUF - Rainbow Banana14 - 7Poligon 2018: Liga
KrakUF - Rainbow Banana12 - 14Poligon 2018: O miejsca 1-8
Rainbow Banana - KrakUF8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa C
KrakUF - Rainbow Banana12 - 13Poligon 2017: Grupa
Rainbow Banana - KrakUF9 - 8Poligon 2017: O miejsca 4-6
KrakUF - Rainbow Banana13 - 4Poligon 2016: Grupa Y
KrakUF - Rainbow Banana12 - 6Poligon 2016: Liga
Rainbow Banana - KrakUF8 - 11Poligon 2016: Liga
KrakUF - Rainbow Banana12 - 8Poligon 2016: O miejsca 1-4

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Chris ProsserKrakUF9271239
2Jan MusiałKrakUF6191029
3Jiří ZdvomkaRainbow Banana621425
4Michał ZygmuntKrakUF819625
5Jan BednarskiKrakUF761319
6Tomáš MaryškaRainbow Banana816218
7Jiří VojtíšekRainbow Banana851217
8Jakub StaniekRainbow Banana961016
9Aleksandra GajewskaKrakUF76612
10Nikol SchmidtováRainbow Banana74711
11Artur FaltynKrakUF84610
12Anna ZacharaKrakUF43710
13Ondřej VenglářRainbow Banana6538
14Jan KopiczkoKrakUF2257
15Artur GrzybowskiKrakUF5257
16Renata BlicharzKrakUF6066
17Radim ŠvajnochRainbow Banana7336
18Veronika GaluskováRainbow Banana7055
19Piotr SzajnaKrakUF4145
20Martin BašandaRainbow Banana7325
21Aldona Krysiak-AdamczykKrakUF8235
22Filip KmošekRainbow Banana3055
23Jico OracionKrakUF2505
24Magdalena KimlaKrakUF6235
25Joanna StępnikKrakUF2044
26Petr DobešRainbow Banana2044
27Anna ZygmuntKrakUF6224
28Miroslav GalusekRainbow Banana2044
29Jakub AdamczykKrakUF6224
30Jakub ZágoraRainbow Banana7224
31Jacek CzarneckiKrakUF3314
32Jakub VenglářRainbow Banana1303
33Vojtěch ČepelákRainbow Banana4123
34Jan KřápekRainbow Banana2112
35Adéla DrnovskáRainbow Banana1202
36Pavel GregorčíkRainbow Banana1112
37Marie SmetanováRainbow Banana3022
38Justyna SzwajcowskaKrakUF4022
39Adéla SchmidtováRainbow Banana7112
40Tomasz WiszyńskiKrakUF1011
41Jarosław MaklakowskiKrakUF3011
42Liliana TomeczkováRainbow Banana4011
43Oleksandra KatrychKrakUF2011
44Ewa SmutekKrakUF4101
45Magdalena RędziniakKrakUF2011
46Klára MatějkováRainbow Banana1011
47Krzysztof MarszałekKrakUF2011
48Jan PavčoRainbow Banana1011
49Adam KrupińskiKrakUF2011
50Kateřina LapčíkováRainbow Banana3011
51Barbara Wiszyńska-KubitKrakUF1011
52Hana KrajčovičováRainbow Banana1011
53Hubert KubitKrakUF2101
54Mateusz FrowalKrakUF4011
55Dominika TomkováRainbow Banana1000
56Jiří NavrátilRainbow Banana3000
57Jakub AdamíkRainbow Banana4000
58Andrzej PalkaKrakUF1000
59Karolína KaszperováRainbow Banana2000
60Jakub KozubekRainbow Banana1000
61Rafał KąckiKrakUF1000
62David ZahradníkRainbow Banana1000
63Robert SkibińskiKrakUF1000
64Tomáš LangerRainbow Banana3000
65Josef CzyžRainbow Banana3000
66Aneta WadowskaKrakUF2000
67Aleksandra BigośińskaKrakUF1000
68Wojciech BudaKrakUF1000
69Petr GregorčíkRainbow Banana1000
70Louis SavouratKrakUF1000
71Jan KřápekRainbow Banana1000
72Helena SchratteneckerKrakUF1000
73Aleksandra BigosińskaKrakUF1000
74Liliana KaletováRainbow Banana1000
75Markéta LihotzkáRainbow Banana1000
76Nikol JasáňováRainbow Banana1000
77Tomáš SumaraRainbow Banana1000
78Jakub KozubekRainbow Banana1000
79Filip SlaninaRainbow Banana3000
80Magdalena DrogoszKrakUF1000
81Szymon WadowskiKrakUF2000