WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Flow AZS AWF vs. KWR Knury

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Flow AZS AWF 4 2 2 50.0 % 43 10.8 40 10.0 3
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 40 10.0 43 10.8 -3

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Flow AZS AWF - KWR Knury9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa A
KWR Knury - Flow AZS AWF10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow AZS AWF - KWR Knury12 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Flow AZS AWF - KWR Knury14 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Filip DobranowskiKWR Knury415722
2Łukasz DobranowskiKWR Knury411516
3Bartłomiej SpecjałFlow AZS AWF46410
4Wojciech PietrzykKWR Knury3639
5Tomasz ZatońFlow AZS AWF3639
6Jakub WróbelFlow AZS AWF4628
7Tomasz StaszkiewiczFlow AZS AWF2527
8Michał DulFlow AZS AWF4257
9Paulina DulFlow AZS AWF4437
10Magdalena FaliszewskaFlow AZS AWF4055
11Dariusz UrbanikFlow AZS AWF2145
12Joanna LewandowskaKWR Knury3325
13Maciej KruczkowskiKWR Knury4145
14Marcin BielewskiFlow AZS AWF3404
15David Bwire EkonjoKWR Knury4044
16Martyna PochodyłaFlow AZS AWF2033
17Paweł MilanowiczFlow AZS AWF1123
18Tomasz LechKWR Knury3033
19Piotr MagaFlow AZS AWF3112
20Maria JeziorKWR Knury1112
21Adrian DziubekFlow AZS AWF1202
22Tomasz EndertKWR Knury2112
23Daniel BłachFlow AZS AWF2112
24Tomasz JarząbekKWR Knury2112
25Aleksandra SzyrwielFlow AZS AWF2112
26Julia BujarFlow AZS AWF3022
27Katarzyna MarekKWR Knury2022
28Katarzyna GłuszkoKWR Knury3022
29Magdalena SzwedKWR Knury2022
30Piotr SzaudernaKWR Knury2011
31Katarzyna DobranowskaFlow AZS AWF2011
32Barbara KacprzakFlow AZS AWF1101
33Paweł MierzwińskiFlow AZS AWF2011
34Natalia PopekKWR Knury1011
35Sergey AnufrievFlow AZS AWF3011
36Monika SadowskaFlow AZS AWF1011
37Marek RoszczakKWR Knury2101
38Maciej ParysFlow AZS AWF3101
39Małgorzata SzagdajFlow AZS AWF2011
40Mateusz KosmalskiKWR Knury4011
41Monika PawlakFlow AZS AWF2101
42Malwina StępińskaKWR Knury1000
43Michał JakielaszekKWR Knury1000
44Łukasz EndertKWR Knury1000
45Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
46Kamila BiałczykKWR Knury1000
47Magdalena MellerKWR Knury1000
48Agata SemenowiczFlow AZS AWF1000
49Rafał ŻakiewiczKWR Knury2000
50Kamila NazimekKWR Knury3000
51Daniel WiazowskiKWR Knury1000
52Krzysztof KozakiewiczKWR Knury2000
53Jakub LicznerskiKWR Knury2000
54Janusz SzybejkoKWR Knury2000
55Małgorzata CzaplińskaFlow AZS AWF2000
56Marta UryniakKWR Knury2000
57Daria RyczkowskaKWR Knury1000