WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow AZS AWF vs. KWR Knury

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Flow AZS AWF 4 2 2 50.0 % 43 10.8 40 10.0 3
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 40 10.0 43 10.8 -3

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Flow AZS AWF - KWR Knury9 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Grupa A
KWR Knury - Flow AZS AWF10 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8 Półfinały
Flow AZS AWF - KWR Knury12 - 7I Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Flow AZS AWF - KWR Knury14 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2015: Grupa A

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Filip DobranowskiKWR Knury415722
2Łukasz DobranowskiKWR Knury411516
3Bartłomiej SpecjałFlow AZS AWF46410
4Wojciech PietrzykKWR Knury3639
5Tomasz ZatońFlow AZS AWF3639
6Jakub WróbelFlow AZS AWF4628
7Tomasz StaszkiewiczFlow AZS AWF2527
8Michał DulFlow AZS AWF4257
9Paulina DulFlow AZS AWF4437
10Magdalena FaliszewskaFlow AZS AWF4055
11Dariusz UrbanikFlow AZS AWF2145
12Joanna LewandowskaKWR Knury3325
13Maciej KruczkowskiKWR Knury4145
14Marcin BielewskiFlow AZS AWF3404
15David Bwire EkonjoKWR Knury4044
16Paweł MilanowiczFlow AZS AWF1123
17Martyna PochodyłaFlow AZS AWF2033
18Tomasz LechKWR Knury3033
19Piotr MagaFlow AZS AWF3112
20Maria JeziorKWR Knury1112
21Adrian DziubekFlow AZS AWF1202
22Tomasz EndertKWR Knury2112
23Daniel BłachFlow AZS AWF2112
24Tomasz JarząbekKWR Knury2112
25Aleksandra SzyrwielFlow AZS AWF2112
26Julia BujarFlow AZS AWF3022
27Magdalena SzwedKWR Knury2022
28Katarzyna MarekKWR Knury2022
29Katarzyna GłuszkoKWR Knury3022
30Piotr SzaudernaKWR Knury2011
31Barbara KacprzakFlow AZS AWF1101
32Monika SadowskaFlow AZS AWF1011
33Sergey AnufrievFlow AZS AWF3011
34Katarzyna DobranowskaFlow AZS AWF2011
35Paweł MierzwińskiFlow AZS AWF2011
36Natalia PopekKWR Knury1011
37Małgorzata SzagdajFlow AZS AWF2011
38Monika PawlakFlow AZS AWF2101
39Marek RoszczakKWR Knury2101
40Maciej ParysFlow AZS AWF3101
41Mateusz KosmalskiKWR Knury4011
42Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
43Łukasz EndertKWR Knury1000
44Michał JakielaszekKWR Knury1000
45Kamila BiałczykKWR Knury1000
46Malwina StępińskaKWR Knury1000
47Marta UryniakKWR Knury2000
48Jakub LicznerskiKWR Knury2000
49Małgorzata CzaplińskaFlow AZS AWF2000
50Krzysztof KozakiewiczKWR Knury2000
51Agata SemenowiczFlow AZS AWF1000
52Rafał ŻakiewiczKWR Knury2000
53Magdalena MellerKWR Knury1000
54Kamila NazimekKWR Knury3000
55Daniel WiazowskiKWR Knury1000
56Janusz SzybejkoKWR Knury2000
57Daria RyczkowskaKWR Knury1000