English Polski
Zaloguj się

KWR Knury vs. 2obvious

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KWR Knury 9 7 2 77.8 % 115 12.8 67 7.4 48
2obvious 9 2 7 22.2 % 67 7.4 115 12.8 -48

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
KWR Knury - 2obvious11 - 7V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8
KWR Knury - 2obvious13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Grupa D
2obvious - KWR Knury8 - 17Poligon 2018: Liga
KWR Knury - 2obvious17 - 7Poligon 2018: O miejsca 1-8
KWR Knury - 2obvious 15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
2obvious - KWR Knury2 - 15Poligon 2017: Grupa
2obvious - KWR Knury4 - 14Poligon 2017: Grupa
2obvious - KWR Knury9 - 13Poligon 2016: Grupa X
KWR Knury - 2obvious9 - 10Poligon 2016: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mateusz KosmalskiKWR Knury7142438
2Grzegorz Jamiński2obvious722426
3Filip DobranowskiKWR Knury618220
4Łukasz DobranowskiKWR Knury616319
5Maciej KruczkowskiKWR Knury57613
6Marek RoszczakKWR Knury821113
7Tomasz JarząbekKWR Knury64812
8Bartłomiej Bizoń2obvious78412
9Piotr SzaudernaKWR Knury69211
10Wojciech PietrzykKWR Knury410010
11Magdalena FaliszewskaKWR Knury5257
12Katarzyna MarekKWR Knury6167
13Kamil Klajmon2obvious7347
14Grzegorz JodłowskiKWR Knury1246
15Kacper KrasuckiKWR Knury2156
16Piotr Pieniążek2obvious8426
17Maciej Kołodziejczyk2obvious3336
18Grzegorz JodłowskiKWR Knury 1055
19Mateusz KosmalskiKWR Knury 1505
20Kamila NazimekKWR Knury3235
21Bazyli Polednia2obvious2145
22David Bwire EkonjoKWR Knury2235
23Dominik Dobranowski2obvious1325
24Elwira PiekartKWR Knury3224
25Grzegorz Jamiński2obvious 1314
26Bartłomiej Skowronek2obvious2044
27David Bwire EkonjoKWR Knury 1224
28Katarzyna GłuszkoKWR Knury3134
29Jan SzybejkoKWR Knury2134
30Patrycja Cholewa2obvious7044
31Magdalena SzwedKWR Knury4213
32Marcela Folek2obvious5123
33Jakub Klajmon2obvious5033
34Maciej ParysKWR Knury2213
35Tomasz JarząbekKWR Knury 1123
36Alicja StebińskaKWR Knury2022
37Magdalena Szwed2obvious1112
38Piotr SzaudernaKWR Knury 1112
39Rafał ŻakiewiczKWR Knury2202
40Maciej ParysKWR Knury 1112
41Agata Machalica2obvious4112
42Marcela Folek2obvious 1022
43Piotr Maślanka2obvious 1202
44Tomasz LechKWR Knury1022
45Wojciech PietrzykKWR Knury 1202
46Sławomir StankiewiczKWR Knury1022
47Łukasz DobranowskiKWR Knury 1202
48Marta UryniakKWR Knury2202
49Sonia Kożuszek2obvious1022
50Alicja StebińskaKWR Knury 1022
51Zuzanna PeplińskaKWR Knury1022
52Magdalena BergelKWR Knury3202
53Sebastian Dębiński2obvious4022
54Anna Balon2obvious3112
55Karolina SenickaKWR Knury4022
56Michał Badura2obvious4202
57Jan DąbrowskiKWR Knury1011
58Wojciech Kowalski2obvious4011
59Jakub NiedzielaKWR Knury2011
60Tomasz CzubochaKWR Knury1011
61Paweł RakKWR Knury1011
62Joanna LewandowskaKWR Knury1101
63Adam Słowik2obvious1011
64Elwira PiekartKWR Knury 1101
65Aleksandra Greń2obvious2011
66Jakub Klajmon2obvious 1011
67Wiktor Pierlak2obvious 1011
68Bazyli Polednia2obvious 1101
69Marta UryniakKWR Knury 1011
70Aleksandra Piankowska2obvious1011
71Patrycja Cholewa2obvious 1011
72Magdalena FaliszewskaKWR Knury 1011
73Marc Michael HuberKWR Knury1101
74Krystian BoszkoKWR Knury1101
75Szymon Jonczyk2obvious1011
76Anna BoguszKWR Knury1011
77Patrycja Berdys2obvious3011
78Daniel CerońKWR Knury1000
79Patrycja Paczyńska-Jasińska2obvious1000
80Agata Żuk2obvious1000
81Wiktor LisKWR Knury1000
82Marcin SzeptunKWR Knury1000
83Filip Żurawski2obvious1000
84Kinga ZarycznaKWR Knury2000
85Piotr Maślanka2obvious1000
86Anna Filipowska-Kot2obvious3000
87Wojciech Foltyn2obvious1000
88Marek Foltyn2obvious1000
89Magdalena GdulaKWR Knury1000
90Piotr Badura2obvious1000
91Anna Zygmunt2obvious2000
92Natalia KierzekKWR Knury1000
93Janusz SzybejkoKWR Knury1000
94Jakub LicznerskiKWR Knury1000
95Sandra Lisiewska2obvious1000
96Mariusz Brząkała2obvious1000
97Mariusz Choiński2obvious1000
98Sebastian Dębski2obvious1000
99Katarzyna MarekKWR Knury 1000
100Szymon Najdziński2obvious1000
101Kajetan Cioch2obvious 1000
102Wiktor Pierlak2obvious2000
103Piotr Pieniążek2obvious 1000
104Agata Machalica2obvious 1000
105Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1000
106Filip Żurawski2obvious 1000
107Kamil Klajmon2obvious 1000
108Bartłomiej Bizoń2obvious 1000
109Piotr Badura2obvious 1000
110Kamila NazimekKWR Knury 1000
111Marek RoszczakKWR Knury 1000
112Wojciech Kowalski2obvious 1000
113Aleksandra Orszulak2obvious 1000
114Anna Filipowska-Kot2obvious 1000
115Anna Balon2obvious 1000
116Mateusz Gabryś2obvious1000
117Marcin SzeptunKWR Knury 1000
118Szymon PyzikKWR Knury1000
119Maciej Lutnik2obvious1000
120Marcin Dziopa2obvious1000
121Mateusz Warecki2obvious1000
122Tomasz Szymon2obvious1000
123Miłosz MarekKWR Knury1000
124Filip DobranowskiKWR Knury 1000
125Dominik KrzysiakKWR Knury1000
126Oliwia Kopcik2obvious1000
127Kajetan Cioch2obvious1000
128Sara Malejka2obvious3000
129Łukasz Żynda2obvious1000
130Maciej KruczkowskiKWR Knury 1000