WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

KrakUF vs. KWR Knury

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KrakUF 10 2 8 20.0 % 100 10.0 122 12.2 -22
KWR Knury 10 8 2 80.0 % 122 12.2 100 10.0 22

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
krakUF - KWR Knury8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 9-12
KWR Knury - KrakUF19 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 1-8
KWR Knury - KrakUF13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 1-4
KrakUF - KWR Knury6 - 16Poligon 2018: Liga
KrakUF - KWR Knury 11 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-3
KWR Knury - KrakUF9 - 8Poligon 2017: Grupa
KWR Knury - KrakUF12 - 8Poligon 2017: Grupa B
KrakUF - KWR Knury15 - 4Poligon 2016: Grupa B
KrakUF - KWR Knury15 - 2Poligon 2016: Liga
KWR Knury - KrakUF17 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O 3. miejsce

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Filip DobranowskiKWR Knury726632
2Chris ProsserkrakUF8171128
3Łukasz DobranowskiKWR Knury721425
4Michał ZygmuntkrakUF1016925
5Jan MusiałKrakUF514721
6Wojciech PietrzykKWR Knury716218
7Maciej ParysKWR Knury410717
8Maciej KruczkowskiKWR Knury77916
9Artur GrzybowskikrakUF88614
10Mateusz KosmalskiKWR Knury75712
11Jan BednarskikrakUF74711
12Artur FaltynKrakUF711011
13Anna ZacharaKrakUF62911
14Katarzyna MarekKWR Knury65611
15Marek RoszczakKWR Knury84711
16Jakub AdamczykkrakUF84711
17Aldona KrysiakkrakUF7639
18Aleksandra GajewskaKrakUF7459
19Elwira PiekartKWR Knury3426
20Magdalena BergelKWR Knury4156
21David Bwire EkonjoKWR Knury 1156
22Magdalena FaliszewskaKWR Knury6066
23Magdalena KimlakrakUF6336
24Piotr SzaudernaKWR Knury6325
25Łukasz DobranowskiKWR Knury 1415
26Renata BlicharzKrakUF6235
27David Bwire EkonjoKWR Knury5055
28Tomasz JarząbekKWR Knury5055
29Mateusz KosmalskiKWR Knury 1134
30Magdalena SzwedKWR Knury5044
31Alicja StebińskaKWR Knury5213
32Daria RyczkowskaKWR Knury1033
33Jan KopiczkoKrakUF1213
34Sonia KasińskakrakUF2123
35Jico OracionkrakUF5033
36Alicja StebińskaKWR Knury 1213
37Maciej KruczkowskiKWR Knury 1213
38Hubert KubitkrakUF5123
39Piotr SzajnakrakUF6123
40Maria JeziorKWR Knury1033
41Anna ZygmuntKrakUF4213
42Adam KrupińskiKrakUF3112
43Mateusz FrowalKrakUF5202
44Daniel CerońKWR Knury2022
45Kamila NazimekKWR Knury 1022
46Joanna StępnikKrakUF1022
47Elwira PiekartKWR Knury 1202
48Marta UryniakKWR Knury2022
49Grzegorz JodłowskiKWR Knury2022
50Rafał KąckiKrakUF1202
51Kacper KrasuckiKWR Knury4022
52Rafał ŻakiewiczKWR Knury2022
53Kinga KieckrakUF1112
54Katarzyna MarekKWR Knury 1101
55Tomasz EndertKWR Knury1011
56Piotr SzaudernaKWR Knury 1101
57Natalia KierzekKWR Knury1011
58Jakub LicznerskiKWR Knury1011
59Wojciech PietrzykKWR Knury 1101
60Magdalena FaliszewskaKWR Knury 1011
61Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
62Tomasz LechKWR Knury3011
63Ewa SmutekKrakUF2011
64Wojciech BudaKrakUF1101
65Jarosław MaklakowskiKrakUF1101
66Szymon WadowskiKrakUF1011
67Jan DąbrowskiKWR Knury2011
68Katarzyna GłuszkoKWR Knury6011
69Justyna SzwajcowskakrakUF5011
70Helena SchratteneckerKrakUF1011
71Krystian BoszkoKWR Knury3011
72Wiktor LisKWR Knury1011
73Marcin SzeptunKWR Knury2000
74Aleksandra BigośińskaKrakUF1000
75Andrzej PalkaKrakUF1000
76Paweł RakKWR Knury1000
77Anna CichorekKWR Knury1000
78Miłosz MarekKWR Knury1000
79Magdalena GdulaKWR Knury1000
80Krzysztof KozakiewiczKWR Knury2000
81Michał JakielaszekKWR Knury2000
82Jan LatosińskikrakUF2000
83Tomasz CzubochaKWR Knury1000
84Jan SzybejkoKWR Knury2000
85Magdalena RędziniakKrakUF1000
86Sławomir StankiewiczKWR Knury1000
87Monika SzafrankrakUF1000
88Zuzanna PeplińskaKWR Knury1000
89Aneta WadowskaKrakUF1000
90Karolina SenickaKWR Knury3000
91Łukasz EndertKWR Knury1000
92Anton SandulyakKWR Knury1000
93Kamila NazimekKWR Knury3000
94Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
95Magdalena BergelKrakUF1000
96Grzegorz JodłowskiKWR Knury 1000
97Kinga ZarycznaKWR Knury4000
98Jakub NiedzielaKWR Knury2000
99Iga SobieralskaKWR Knury1000
100Marta UryniakKWR Knury 1000
101Filip DobranowskiKWR Knury 1000
102Maciej ParysKWR Knury 1000
103Filip MościckiKrakUF1000
104Oleksandra KatrychKrakUF2000
105Barbara Wiszyńska-KubitKrakUF2000
106Katarzyna WronaKrakUF1000
107Krzysztof MarszałekKrakUF3000
108Kacper BłaszczykKWR Knury1000
109Magdalena DrogoszKrakUF2000
110Tomasz WiszyńskiKrakUF2000
111Aleksandra BigosińskakrakUF4000
112Michał DymińskikrakUF1000
113Maciej KlimpelKWR Knury1000
114Jadwiga PieczonkakrakUF1000
115Hieronim DzieślewskikrakUF1000
116Marek RoszczakKWR Knury 1000
117Szymon PyzikKWR Knury1000
118Marcin SzeptunKWR Knury 1000
119Jacek CzarneckiKrakUF3000
120Anna BoguszKWR Knury1000