English Polski
Zaloguj się

Ultimatum vs. KWR Knury

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Ultimatum 2 0 2 0.0 % 18 9.0 24 12.0 -6
KWR Knury 2 2 0 100.0 % 24 12.0 18 9.0 6

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Ultimatum - KWR Knury 9 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa B
Ultimatum - KWR Knury9 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O miejsca 9-16 Finały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Łukasz DobranowskiKWR Knury1707
2Tomasz LechKWR Knury1246
3Alicja StebińskaKWR Knury 1224
4Jarosław RuszkiewiczUltimatum2134
5Maciej KruczkowskiKWR Knury1134
6Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum1224
7Maciej WadasUltimatum1303
8Piotr WrzaszczUltimatum1303
9Filip DobranowskiKWR Knury 1213
10Julia HardyUltimatum2033
11Maciej ParysKWR Knury 1303
12Michał GorzkowskiUltimatum2303
13Mateusz KosmalskiKWR Knury1112
14Katarzyna GłuszkoKWR Knury1022
15Kamil KiljanUltimatum1022
16Marek RoszczakKWR Knury 1022
17Piotr PrzybyłaUltimatum1202
18Łukasz DobranowskiKWR Knury 1202
19David Bwire EkonjoKWR Knury 1112
20Tomasz BogaleckiUltimatum1011
21Ewa SzelestUltimatum1011
22Honorata ZąbekUltimatum1011
23Marek RoszczakKWR Knury1011
24Michał GraużenisUltimatum1011
25Justyna MohrUltimatum1011
26Jakub NiedzielaKWR Knury 1011
27Tomasz JarząbekKWR Knury 1011
28Elwira PiekartKWR Knury 1011
29Philippe van de LooUltimatum1101
30Tomasz LechKWR Knury 1011
31Marta UryniakKWR Knury 1101
32Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
33Magdalena BergelUltimatum1011
34Jakub KlimekUltimatum1011
35Maciej KruczkowskiKWR Knury 1011
36Piotr SzaudernaKWR Knury 1101
37Ada KodzikUltimatum1101
38Magdalena FaliszewskaKWR Knury 1011
39Bartłomiej SmolarekUltimatum2101
40Martyna BykowskaUltimatum1011
41Magdalena SzwedKWR Knury 1000
42Kamila NazimekKWR Knury1000
43Wojciech PietrzykKWR Knury1000
44Katarzyna MarekKWR Knury 1000
45Mateusz RóżańskiKWR Knury1000
46Mateusz KosmalskiKWR Knury 1000
47Oliwia DeorockaUltimatum2000
48Agata ŻukUltimatum2000
49Kamil MerchelskiUltimatum1000
50Wojciech PietrzykKWR Knury 1000
51Filip DobranowskiKWR Knury1000
52Maria JeziorKWR Knury1000
53Krzysztof KozakiewiczKWR Knury1000
54Magdalena GdulaKWR Knury1000
55Adam BrodaUltimatum1000
56Bartłomiej SkopińskiUltimatum1000
57Jan SzybejkoKWR Knury 1000
58Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
59Marcin SzeptunKWR Knury 1000
60Kamila NazimekKWR Knury 1000
61Barbara KacprzakKWR Knury1000