English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash vs. BC Kosmodysk

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 28 22 6 78.6 % 365 13.0 228 8.1 137
BC Kosmodysk 28 6 22 21.4 % 228 8.1 365 13.0 -137

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash10 - 8WLU* 2019/20: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa C
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash13 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 9-12
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk11 - 8WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash11 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk13 - 7WLU* 2017/18: Liga
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 4-7 Finały
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk10 - 9WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk0 - 13Mistrzostwa Warszawy 2016: O miejsca 3-4
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk13 - 9Mistrzostwa Warszawy 2016: Swiss
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash8 - 10WLU* 2015: Finał
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk10 - 14WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk11 - 12Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk13 - 14WLU* 2014: Finał
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 11WLU* 2014: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa A
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash4 - 19Warszawska Liga Ultimate 2014: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk19 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 1-8
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash6 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - Grupa A
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash2 - 15Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash12 - 16WZIU 2012/13: Grupa
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 4Warszawska Liga Ultimate 2012: Runda I
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 2Warszawska Liga Ultimate 2012: Górny pool
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2011: Grupa B
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash1 - 14Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk12 - 1Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk10 - 4Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Michał RudyBC Kosmodysk17413071
2Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash20373269
3Radosław LenczewskiGrandmaster Flash18392665
4Jan MadejBC Kosmodysk2644953
5Mikołaj SmogórGrandmaster Flash15182442
6Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk24172441
7Wojciech WilkBC Kosmodysk12172340
8Artur SierajGrandmaster Flash11231740
9Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash16201535
10Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash12122335
11Łukasz AdamskiGrandmaster Flash9101727
12Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk1771825
13Filip KrynickiGrandmaster Flash23131225
14Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash14131124
15Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash716723
16Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1723023
17Piotr KliśGrandmaster Flash1217522
18Mateusz DydaGrandmaster Flash811819
19Paulina KowalskaGrandmaster Flash1361319
20Adam GrzelakGrandmaster Flash2081018
21Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk1914418
22Maciej ZabostGrandmaster Flash1111617
23Agata DudzińskaGrandmaster Flash1141115
24Mikołaj CałkaGrandmaster Flash89413
25Robert JanuszewiczBC Kosmodysk165813
26Julia BiegańskaGrandmaster Flash1021113
27Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash76713
28Anna StachowiakBC Kosmodysk217613
29Dawid KazimierczakBC Kosmodysk97512
30Tadeusz PętlakGrandmaster Flash43811
31Julia WrzosińskaBC Kosmodysk116511
32Andrzej DyśkoGrandmaster Flash95510
33Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk61910
34Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash6279
35Paweł WiejskiBC Kosmodysk15639
36Andrzej StobieckiBC Kosmodysk8549
37Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash4448
38Karolina TudelskaGrandmaster Flash6268
39Marcin KrukBC Kosmodysk12268
40Olga JakschBC Kosmodysk8268
41Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk5347
42Zofia BejmGrandmaster Flash5527
43Anna PuczyńskaGrandmaster Flash3527
44Maciej GrabowskiGrandmaster Flash4347
45Anna TymickaGrandmaster Flash11347
46Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk18257
47Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash3167
48Dagny GorostizaGrandmaster Flash6246
49Albert NowakowskiBC Kosmodysk4156
50Kalina WilkBC Kosmodysk12325
51Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk7055
52Andrzej HolnickiBC Kosmodysk5235
53Paweł BejmGrandmaster Flash2145
54Karolina TymickaGrandmaster Flash4044
55Łukasz BarejaBC Kosmodysk3134
56Anna AnchimGrandmaster Flash4134
57Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash6134
58Agata JasińskaBC Kosmodysk6224
59Katarzyna RostekGrandmaster Flash7033
60Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk1213
61Joanna BanachBC Kosmodysk5112
62Karol HerszfeldBC Kosmodysk4112
63Maja AbgarowiczGrandmaster Flash10112
64Ryan ChinGrandmaster Flash1112
65Monika MaciejewskaGrandmaster Flash2112
66Bruno KortowskiGrandmaster Flash1112
67Zofia KnapikGrandmaster Flash1112
68Adam MakowskiBC Kosmodysk2112
69Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1022
70Krzysztof NowakBC Kosmodysk4022
71Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk3022
72Jan CiepielewskiBC Kosmodysk1022
73Jan KozakoszczakGrandmaster Flash3022
74Karol WójcikGrandmaster Flash4022
75Grzegorz SobczakBC Kosmodysk5011
76Robert BielejewskiBC Kosmodysk4011
77Łukasz ZdunekBC Kosmodysk2011
78Wojciech ZabostGrandmaster Flash5011
79Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk3101
80Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk4011
81Sara SitkoBC Kosmodysk1011
82Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash4011
83Andrzej DyśkoBC Kosmodysk3101
84Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash6011
85Aleksandra MarczyńskaGrandmaster Flash3011
86Wiesława WranikGrandmaster Flash1101
87Julianna CzapskaBC Kosmodysk4011
88Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk2101
89Cezary SzpadzikGrandmaster Flash9101
90Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash2101
91Stanisław JanikGrandmaster Flash3011
92Kamil CalińskiGrandmaster Flash1000
93Tomasz CzarnockiGrandmaster Flash1000
94Antoni RybińskiBC Kosmodysk1000
95Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1000
96Monika SzymańskaBC Kosmodysk1000
97Michał MorawskiGrandmaster Flash1000
98Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk3000
99Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk3000
100Weronika BakaBC Kosmodysk1000
101Krzysztof KoreckiBC Kosmodysk2000
102Piotr TokarskiBC Kosmodysk2000
103Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk1000
104Kalina KarwowskaBC Kosmodysk5000
105Jacek StienssGrandmaster Flash1000
106Jaromir PanasBC Kosmodysk1000
107Rob TaylorGrandmaster Flash1000
108Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk2000
109Rafał WitczakBC Kosmodysk1000
110Jacek PonceleuszGrandmaster Flash3000
111Mateusz DydaBC Kosmodysk1000
112Ada KorczBC Kosmodysk1000
113Artur RosaGrandmaster Flash1000
114Bartosz TyszkiewiczBC Kosmodysk1000
115Monika KehlGrandmaster Flash1000
116Ryszard ŁuczynBC Kosmodysk1000
117Agata JentaBC Kosmodysk3000
118Jacek ParzelskiBC Kosmodysk2000
119Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk2000
120Karolina RadzimirskaBC Kosmodysk1000
121Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
122Piotr NowakBC Kosmodysk2000