WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash vs. BC Kosmodysk

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 27 22 5 81.5 % 357 13.2 218 8.1 139
BC Kosmodysk 27 5 22 18.5 % 218 8.1 357 13.2 -139

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa C
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash13 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2019: O miejsca 9-12
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk11 - 8WLU* 2018/19: Liga
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash11 - 10IV Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk13 - 7WLU* 2017/18: Liga
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash12 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 4-7 Finały
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk10 - 9WLU* 2016/17: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk0 - 13Mistrzostwa Warszawy 2016: O miejsca 3-4
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk13 - 9Mistrzostwa Warszawy 2016: Swiss
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash8 - 10WLU* 2015: Finał
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk10 - 14WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk11 - 12Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk13 - 14WLU* 2014: Finał
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 11WLU* 2014: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Grupa A
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash4 - 19Warszawska Liga Ultimate 2014: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk19 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 1-8
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash6 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - Grupa A
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash2 - 15Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash12 - 16WZIU 2012/13: Grupa
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 4Warszawska Liga Ultimate 2012: Runda I
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk15 - 2Warszawska Liga Ultimate 2012: Górny pool
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash3 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2011: Grupa B
BC Kosmodysk - Grandmaster Flash1 - 14Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk10 - 4Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - BC Kosmodysk12 - 1Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash20373269
2Michał RudyBC Kosmodysk16353065
3Radosław LenczewskiGrandmaster Flash18362662
4Jan MadejBC Kosmodysk2544852
5Mikołaj SmogórGrandmaster Flash15182442
6Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk23172340
7Artur SierajGrandmaster Flash11231740
8Wojciech WilkBC Kosmodysk12172340
9Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash12122234
10Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash15181533
11Łukasz AdamskiGrandmaster Flash9101727
12Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk1771825
13Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash716723
14Filip KrynickiGrandmaster Flash22121123
15Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash14121123
16Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1723023
17Piotr KliśGrandmaster Flash1217522
18Paulina KowalskaGrandmaster Flash1351217
19Adam GrzelakGrandmaster Flash198917
20Mateusz DydaGrandmaster Flash89817
21Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk1814216
22Agata DudzińskaGrandmaster Flash1141115
23Maciej ZabostGrandmaster Flash1011415
24Anna StachowiakBC Kosmodysk207613
25Robert JanuszewiczBC Kosmodysk165813
26Mikołaj CałkaGrandmaster Flash89413
27Dawid KazimierczakBC Kosmodysk97512
28Julia WrzosińskaBC Kosmodysk116511
29Julia BiegańskaGrandmaster Flash102911
30Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash63710
31Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash6279
32Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash4448
33Karolina TudelskaGrandmaster Flash5268
34Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk5088
35Andrzej DyśkoGrandmaster Flash8538
36Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash3167
37Maciej GrabowskiGrandmaster Flash4347
38Andrzej StobieckiBC Kosmodysk7437
39Anna TymickaGrandmaster Flash10347
40Paweł WiejskiBC Kosmodysk14437
41Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk17257
42Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk5347
43Tadeusz PętlakGrandmaster Flash3257
44Zofia BejmGrandmaster Flash5527
45Anna PuczyńskaGrandmaster Flash3527
46Marcin KrukBC Kosmodysk11246
47Albert NowakowskiBC Kosmodysk4156
48Dagny GorostizaGrandmaster Flash6246
49Olga JakschBC Kosmodysk7246
50Andrzej HolnickiBC Kosmodysk5235
51Paweł BejmGrandmaster Flash2145
52Kalina WilkBC Kosmodysk12325
53Łukasz BarejaBC Kosmodysk3134
54Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash5134
55Agata JasińskaBC Kosmodysk6224
56Karolina TymickaGrandmaster Flash4044
57Anna AnchimGrandmaster Flash4134
58Katarzyna RostekGrandmaster Flash7033
59Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk6033
60Maja AbgarowiczGrandmaster Flash10112
61Joanna BanachBC Kosmodysk5112
62Jan KozakoszczakGrandmaster Flash2022
63Monika MaciejewskaGrandmaster Flash2112
64Karol WójcikGrandmaster Flash4022
65Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk3022
66Karol HerszfeldBC Kosmodysk4112
67Jan CiepielewskiBC Kosmodysk1022
68Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash1022
69Ryan ChinGrandmaster Flash1112
70Bruno KortowskiGrandmaster Flash1112
71Krzysztof NowakBC Kosmodysk4022
72Sara SitkoBC Kosmodysk1011
73Robert BielejewskiBC Kosmodysk4011
74Cezary SzpadzikGrandmaster Flash9101
75Łukasz ZdunekBC Kosmodysk2011
76Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk2101
77Stanisław JanikGrandmaster Flash3011
78Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk3101
79Aleksandra MarczyńskaGrandmaster Flash3011
80Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash6011
81Julianna CzapskaBC Kosmodysk3011
82Adam MakowskiBC Kosmodysk1011
83Wiesława WranikGrandmaster Flash1101
84Andrzej DyśkoBC Kosmodysk3101
85Wojciech ZabostGrandmaster Flash5011
86Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash4011
87Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash2101
88Grzegorz SobczakBC Kosmodysk5011
89Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk4011
90Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1000
91Piotr TokarskiBC Kosmodysk2000
92Monika SzymańskaBC Kosmodysk1000
93Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk3000
94Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk3000
95Krzysztof KoreckiBC Kosmodysk2000
96Antoni RybińskiBC Kosmodysk1000
97Kamil CalińskiGrandmaster Flash1000
98Artur RosaGrandmaster Flash1000
99Kalina KarwowskaBC Kosmodysk5000
100Jacek PonceleuszGrandmaster Flash3000
101Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk2000
102Mateusz DydaBC Kosmodysk1000
103Sasza RychlicaGrandmaster Flash1000
104Rafał WitczakBC Kosmodysk1000
105Jaromir PanasBC Kosmodysk1000
106Rob TaylorGrandmaster Flash1000
107Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk2000
108Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk1000
109Weronika BakaBC Kosmodysk1000
110Bartosz TyszkiewiczBC Kosmodysk1000
111Ada KorczBC Kosmodysk1000
112Monika KehlGrandmaster Flash1000
113Jacek StienssGrandmaster Flash1000
114Ryszard ŁuczynBC Kosmodysk1000
115Agata JentaBC Kosmodysk3000
116Jacek ParzelskiBC Kosmodysk2000
117Karolina RadzimirskaBC Kosmodysk1000
118Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk1000
119Piotr NowakBC Kosmodysk2000