WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow AZS AWF vs. KrakUF

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Flow AZS AWF 8 7 1 87.5 % 104 13.0 54 6.8 50
KrakUF 8 1 7 12.5 % 54 6.8 104 13.0 -50

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Flow AZS AWF - KrakUF15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Grupa
Flow AZS AWF - KrakUF15 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8
Flow AZS AWF - KrakUF12 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2014: Liga
Flow AZS AWF - KrakUF15 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
Flow AZS AWF - KrakUF7 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A
Flow AZS AWF - KrakUF9 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 1-4 Finały
KrakUF - Flow AZS AWF9 - 16Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa D
KrakUF - FLOW AZS AWF8 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8 Półfinały

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Bartłomiej SpecjałFlow AZS AWF713821
2Monika SadowskaFlow AZS AWF771320
3Rafał KąckiKrakUF613518
4Tomasz ZatońFlow AZS AWF78917
5Hubert KubitKrakUF75914
6Jan MusiałKrakUF76713
7Magdalena FaliszewskaFlow AZS AWF721113
8Filip DobranowskiFlow AZS AWF47512
9Artur GrzybowskiKrakUF46410
10Jacek CzarneckiKrakUF6819
11Łukasz DobranowskiFlow AZS AWF6909
12Dariusz UrbanikFlow AZS AWF6538
13Rafał KałużnyFlow AZS AWF4527
14Marcin BielewskiFlow AZS AWF3516
15Piotr SzejnaKrakUF1415
16Rafał KolosFlow AZS AWF1325
17Marta PalusKrakUF4235
18Paweł MilanowiczFlow AZS AWF2415
19Katarzyna DobranowskaFlow AZS AWF6134
20Paulina LewandowskaFlow AZS AWF2044
21Jan BednarskiKrakUF6044
22Barbara KacprzakFlow AZS AWF6224
23Sergey AnufrievFlow AZS AWF2044
24Bartłomiej ŻyłaFlow AZS AWF2224
25Anna ZacharaKrakUF7044
26Piotr MagaFlow AZS AWF2134
27Michał ZygmuntKrakUF4123
28Renata BlicharzKrakUF7033
29Wiktor FicekKrakUF2022
30Karolina RyniakFlow AZS AWF2112
31Maciej ParysFlow AZS AWF3112
32Geoff SchwartzFLOW AZS AWF1112
33Michał DulFlow AZS AWF2112
34Jakub AdamczykKrakUF3112
35Justyna SzwajcowskaKrakUF4202
36Martyna PochodyłaFlow AZS AWF4022
37Julia BujarFlow AZS AWF2011
38Aleksandra SzyrwielFlow AZS AWF2011
39Jakub WróbelFlow AZS AWF2011
40Wojciech PietrzykFLOW AZS AWF1101
41Piotr SzajnaKrakUF6011
42Jarosław MaklakowskiKrakUF2101
43Alicja StebińskaFlow AZS AWF2011
44Stella SaganKrakUF2011
45Daria RyczkowskaFLOW AZS AWF1000
46Jessica StanfordKrakUF1000
47Anna ZygmuntKrakUF2000
48Aldona KrysiakKrakUF2000
49Aleksandra NabożnyKrakUF3000
50Anna PilarczykKrakUF2000
51Małgorzata SzagdajFlow AZS AWF2000
52Konrad DujkaKrakUF1000
53Sebastian DziadzioKrakUF1000
54Agata SemenowiczFlow AZS AWF2000
55Krzysztof DalekKrakUF6000
56Magdalena KimlaKrakUF2000
57Aleksandra GajewskaKrakUF2000
58Krzysztof GorczycaKrakUF2000
59Magdalena RędziniakKrakUF2000
60Tomasz StaszkiewiczFlow AZS AWF1000
61Alex LangstrumpfKrakUF1000