WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

pickup vs. Grandmaster Flash

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
pickup 2 0 2 0.0 % 7 3.5 36 18.0 -29
Grandmaster Flash 2 2 0 100.0 % 36 18.0 7 3.5 29

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Pickup - Grandmaster Flash3 - 21WLU* 2015: Liga
pickup - Grandmaster Flash4 - 15Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash19110
2Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash2279
3Piotr KliśGrandmaster Flash1325
4Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash1145
5Adam GrzelakGrandmaster Flash2325
6Anna TymickaGrandmaster Flash1145
7Filip KrynickiGrandmaster Flash2224
8Mateusz DydaGrandmaster Flash2404
9Mikołaj SmogórGrandmaster Flash2123
10Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1303
11Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1123
12Mikołaj CałkaGrandmaster Flash1123
13Artur SierajGrandmaster Flash1022
14Julia BiegańskaGrandmaster Flash1022
15Anna PuczyńskaGrandmaster Flash1022
16Andrzej DyśkoGrandmaster Flash2202
17Jakub Kucharczykpickup1202
18Paulina KowalskaGrandmaster Flash2112
19Patryk Turkowskipickup1101
20Michał GraużenisPickup1011
21Jacek Parzelskipickup1011
22Marlena Jugopickup1011
23Piotr Kuszewskipickup1101
24Arkadiusz Siwekpickup1011
25Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2101
26Arkadiusz KorzeńskiPickup2011
27Radosław LenczewskiGrandmaster Flash1000
28Błażej Dąbrowskipickup1000
29Adam SiwekPickup1000
30Adam ŁapaczPickup1000
31Jacek KędzioraPickup2000
32Weronika Perłowskapickup1000
33Jacek ŁękarskiPickup1000
34Magdalena PiwońskaPickup1000
35Jakub SkołorzyńskiPickup1000
36Krystian KaletaGrandmaster Flash1000
37Jacek PonceleuszGrandmaster Flash1000
38Sebastian ŚladewskiPickup1000
39Marcin FlicińskiPickup1000
40Mateusz MaciążekPickup2000
41Monika MaisuradzePickup1000
42Marta NiepogodaPickup1000
43Maja AbgarowiczGrandmaster Flash1000
44Elwira PiekartPickup1000
45Emilia ZachajPickup1000
46Rafał GrudnyPickup1000
47Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash1000
48Wojciech ZabostGrandmaster Flash1000
49Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash1000
50Maciej ZabostGrandmaster Flash1000
51Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1000
52Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash1000
53Michał DrzewiczPickup1000