WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Astro Disco vs. BC Kosmodysk

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Astro Disco 3 3 0 100.0 % 46 15.3 25 8.3 21
BC Kosmodysk 3 0 3 0.0 % 25 8.3 46 15.3 -21

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Astro Disco - BC Kosmodysk15 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Baraże
Astro Disco - BC Kosmodysk16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 1-8
Astro Disco - BC Kosmodysk15 - 2Mistrzostwa Polski Mixed 2011: Grupa B

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Arkadiusz KaczmarekAstro Disco313417
2Filip StępniakAstro Disco36713
3Łukasz KożuchowskiAstro Disco2178
4Quentin Dupré la TourAstro Disco2347
5Elwira PiekartAstro Disco2707
6Michał JerzyAstro Disco2437
7Wojciech WilkBC Kosmodysk2347
8Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk3156
9Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk3145
10Jan MadejBC Kosmodysk3505
11Maurycy SzpakAstro Disco2145
12Łukasz BarejaBC Kosmodysk1224
13Michał ChojnackiAstro Disco3044
14Dawid SchmidtAstro Disco1303
15Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk3123
16Marcin KoszykowskiAstro Disco2213
17Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk2303
18Andrzej DyśkoBC Kosmodysk2303
19Anna ŁukasikAstro Disco3123
20Karol HerszfeldBC Kosmodysk2022
21Marta UryniakAstro Disco1112
22Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk3202
23Michał SzparagowskiAstro Disco2112
24Ada KodzikAstro Disco1022
25Robert JanuszewiczBC Kosmodysk3022
26Kalina WilkBC Kosmodysk2112
27Lidia SapińskaAstro Disco1112
28Paweł MilanowiczAstro Disco1101
29Marcin SzwedAstro Disco1011
30Paweł WiejskiBC Kosmodysk2101
31Michał RudyBC Kosmodysk1011
32Anna StachowiakBC Kosmodysk3101
33Artur FojutAstro Disco1011
34Joanna BanachBC Kosmodysk1011
35Michał SmużewskiAstro Disco1101
36Agnieszka MagusiakAstro Disco1011
37Klaudia GęstwińskaAstro Disco1011
38Piotr NowackiAstro Disco2011
39Jan BrzezińskiAstro Disco1011
40Robert BielejewskiBC Kosmodysk1000
41Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk1000
42Ksenia PimenovaAstro Disco1000
43Antoni RybińskiBC Kosmodysk1000
44Grzegorz SobczakBC Kosmodysk1000
45Kalina KarwowskaBC Kosmodysk1000
46Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk1000
47Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk1000
48Mikołaj KamińskiAstro Disco1000
49Sara SitkoBC Kosmodysk1000
50Bartosz DulkaAstro Disco1000
51Jarantowicz KatarzynaAstro Disco1000
52Dina RtischevaAstro Disco1000
53Ivan TerekhovAstro Disco1000
54Krzysztof ĆwiklińskiAstro Disco1000
55Małgorzata HarackiewiczAstro Disco1000
56Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk1000
57Elżbieta KoniecznaAstro Disco2000
58Andrzej HolnickiBC Kosmodysk1000