WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

BC Kosmodysk vs. Zawierucha

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
BC Kosmodysk 27 11 16 40.7 % 306 11.3 330 12.2 -24
Zawierucha 27 16 11 59.3 % 330 12.2 306 11.3 24

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Zawierucha - BC Kosmodysk15 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-8
BC Kosmodysk - Zawierucha13 - 9V Plażowe Mistrzostwa Polski: O miejsca 1-8 Półfinały
Zawierucha - BC Kosmodysk13 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Baraże
BC Kosmodysk - Zawierucha9 - 13WLU* 2017/18: Liga
Zawierucha - BC Kosmodysk11 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa D
BC Kosmodysk - Zawierucha10 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
Zawierucha - BC Kosmodysk16 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Baraże
BC Kosmodysk - Zawierucha15 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Baraże 1-6
Zawierucha - BC Kosmodysk7 - 13WLU* 2016/17: Liga
BC Kosmodysk - Zawierucha7 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2016: Baraże
Zawierucha - BC Kosmodysk10 - 15WLU* 2015: Liga
Zawierucha - BC Kosmodysk13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2015: Baraże
Zawierucha - BC Kosmodysk14 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8 Półfinały
BC Kosmodysk - Zawierucha3 - 17Warszawska Liga Ultimate 2015: Liga
Zawierucha - BC Kosmodysk11 - 10Warszawska Liga Ultimate 2014: Liga
Zawierucha - BC Kosmodysk13 - 20Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Centrum - Liga
BC Kosmodysk - Zawierucha17 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 1-8 Półfinały
Zawierucha - BC Kosmodysk8 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - Grupa A
BC Kosmodysk - Zawierucha8 - 12Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
BC Kosmodysk - Zawierucha16 - 14Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa B
BC Kosmodysk - Zawierucha19 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 1-4
Zawierucha - BC Kosmodysk19 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 1-8 Półfinały
BC Kosmodysk - Zawierucha12 - 9WZIU 2012/13: Grupa
BC Kosmodysk - Zawierucha11 - 13WZIU 2012/13: O miejsca 1-4 Finały
BC Kosmodysk - Zawierucha9 - 12Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 9-16
Zawierucha - BC Kosmodysk5 - 10Warszawska Liga Ultimate 2012: Runda I
Zawierucha - BC Kosmodysk7 - 8WZIU 2011/12: 1. Faza

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Andrzej HolnickiZawierucha23761692
2Jan MadejBC Kosmodysk26711384
3Michał RudyBC Kosmodysk16432972
4Krzysztof ZającZawierucha16204464
5Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk25263359
6Wojciech WilkBC Kosmodysk14113445
7Michał RogińskiZawierucha13252045
8Piotr KuszewskiZawierucha15241438
9Lucyna GwarekZawierucha11112536
10Robert JanuszewiczBC Kosmodysk23191635
11Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk18161834
12Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk2228331
13Karol HerszfeldBC Kosmodysk961723
14Konstanty ŚwięcickiZawierucha2114923
15Karolina RadzimirskaZawierucha2091221
16Adam ŚwiderskiZawierucha1814620
17Krzysztof SzlęzakZawierucha813720
18Kamil KindziukZawierucha2117118
19Dawid KazimierczakBC Kosmodysk1013518
20Mariusz NarkiewiczZawierucha1111617
21Tomasz KocZawierucha89817
22Paweł WiejskiBC Kosmodysk129716
23Małgorzata KindziukZawierucha1121315
24Kalina WilkBC Kosmodysk156915
25Julia WrzosińskaBC Kosmodysk1141014
26Maciej WęgierZawierucha1221214
27Magdalena SzwejZawierucha1221214
28Kamil DąbrowskiZawierucha136814
29Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk224913
30Agata GryszczukZawierucha243912
31Łukasz BarejaBC Kosmodysk85510
32Radosław GaczyńskiZawierucha154610
33Agata JentaBC Kosmodysk74610
34Jakub TowalskiZawierucha127310
35Ewa GaczyńskaZawierucha142810
36Piotr TokarskiBC Kosmodysk5369
37Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk6459
38Katarzyna OleszekZawierucha6268
39Weronika PerłowskaZawierucha8358
40Olga JakschBC Kosmodysk11167
41Marcin KrukBC Kosmodysk12257
42Rafał KąckiZawierucha8437
43Andrzej StobieckiBC Kosmodysk12347
44Anna StachowiakBC Kosmodysk19347
45Damian SkrzypczykZawierucha6246
46Jan GrzegorczykZawierucha2066
47Tomasz BąkZawierucha4246
48Paula RogowskaZawierucha8156
49Agata JasińskaBC Kosmodysk7426
50Marta SkrzypczykZawierucha8336
51Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk4066
52Albert NowakowskiBC Kosmodysk7156
53Patryk TurkowskiZawierucha7246
54Iga SobieralskaZawierucha5145
55Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk6055
56Ryszard ŁuczynBC Kosmodysk6224
57Łukasz MacinaZawierucha4134
58Krzysztof NowakBC Kosmodysk4044
59Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk6134
60Rafał WitczakBC Kosmodysk4224
61Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk5044
62Natalia MakułaZawierucha5134
63Julianna CzapskaBC Kosmodysk5123
64Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk1033
65Aleksandra KulikowskaZawierucha2213
66Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk5033
67Joanna BanachBC Kosmodysk4213
68Weronika BakaBC Kosmodysk2022
69Jaromir PanasBC Kosmodysk1022
70Adam ŻyśkoZawierucha1202
71Antonina TatajZawierucha3022
72Anna BudzińskaBC Kosmodysk3022
73Michał TerechaZawierucha11112
74Hanna WoroniukZawierucha2022
75Artiom ArtiemjewZawierucha1022
76Grzegorz SobczakBC Kosmodysk5112
77Łukasz BarejaZawierucha2112
78Tymoteusz KubikZawierucha2101
79Michał WoykeBC Kosmodysk1011
80Kalina KarwowskaBC Kosmodysk6011
81Antoni RybińskiZawierucha2011
82Emilia SamczykZawierucha4011
83Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk4101
84Zofia KnapikZawierucha1101
85Agata KaufmanZawierucha2101
86Jan WołłejkoZawierucha3011
87Emanuel KołataZawierucha2101
88Aleksandra DudekZawierucha3011
89Kacper FryszczynZawierucha3011
90Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk1011
91Dagny GorostizaZawierucha1101
92Rafał GrudnyZawierucha1011
93Igor MirowskiZawierucha3101
94Lobsang DolmaBC Kosmodysk1000
95Radosław BronakowskiZawierucha2000
96Franciszek HolnickiZawierucha4000
97Oliwia PraszczałekZawierucha2000
98Wojciech PajączkowskiZawierucha1000
99Anna IwanekZawierucha1000
100Anna KonczewskaZawierucha1000
101Dagmara StawiarskaZawierucha1000
102Julia GłockaBC Kosmodysk1000
103Borys EjryszewZawierucha1000
104Michał WawerekZawierucha1000
105Piotr GórnickiZawierucha1000
106Maciej ŚwirskiZawierucha1000
107Jakub StrzelczukZawierucha1000
108Andrzej DyśkoBC Kosmodysk1000
109Adam MakowskiBC Kosmodysk1000
110Marek WieczorekZawierucha5000
111Maciej LorencZawierucha1000
112Katarzyna WardaZawierucha3000
113Aleksandra PiankowskaZawierucha2000
114Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
115Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk2000
116Jacek ParzelskiBC Kosmodysk1000
117Łukasz ZdunekBC Kosmodysk2000
118Bartosz TyszkiewiczBC Kosmodysk1000
119Tomasz ŁuczykBC Kosmodysk2000
120Robert BielejewskiBC Kosmodysk3000
121Ada KorczBC Kosmodysk1000
122Oleh BaibuzZawierucha1000
123Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk4000
124Tomasz DłużniewskiZawierucha4000
125Agata WodzińskaBC Kosmodysk1000
126Joanna KapkowskaZawierucha2000
127Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk2000
128Piotr NowakBC Kosmodysk2000
129Jan CiepielewskiBC Kosmodysk1000
130Agata MatusielańskaBC Kosmodysk1000