English Polski
Zaloguj się

FLOW Wratislavia vs. Frisbnik

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
FLOW Wratislavia 4 4 0 100.0 % 41 10.3 13 3.3 28
Frisbnik 4 0 4 0.0 % 13 3.3 41 10.3 -28

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Frisbnik - FLOW Wratislavia4 - 12Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A
FLOW Wratislavia - Frisbnik8 - 5Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa B
FLOW Wratislavia - Frisbnik13 - 1Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze
Frisbnik - FLOW Wratislavia3 - 8Południowa Liga Ultimate 2012: Wszystkie mecze

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Bartłomiej SpecjałFLOW Wratislavia36511
2Monika SadowskaFLOW Wratislavia34610
3Remigiusz SzymuraFrisbnik410010
4Barbara KacprzakFLOW Wratislavia3279
5Dariusz UrbanikFLOW Wratislavia2808
6Paweł GibałaFLOW Wratislavia1325
7Filip DobranowskiFLOW Wratislavia2415
8Marcin BielewskiFLOW Wratislavia2314
9Jakub FroehlichFrisbnik3044
10Monika PawlakFLOW Wratislavia2123
11Wojciech PietrzykFLOW Wratislavia2123
12Rafał KałużnyFLOW Wratislavia2033
13Jan GliwaFrisbnik2123
14Maciej ParysFLOW Wratislavia1123
15Hubert KubitFLOW Wratislavia1022
16Mateusz WidawskiFrisbnik1022
17Michał PustołkaFrisbnik4112
18Michał KulawiakFLOW Wratislavia1022
19Andrzej DzierukFLOW Wratislavia1112
20Kamil KrupińskiFLOW Wratislavia1202
21Jasiek SolickiFLOW Wratislavia1112
22Tomasz ZatońFLOW Wratislavia1101
23Tomasz StaszkiewiczFLOW Wratislavia1101
24Alicja StebińskaFLOW Wratislavia2011
25Kamil OszekFrisbnik1011
26Bartłomiej KaczmarczykFrisbnik2101
27Bartosz GliwaFrisbnik2011
28Magdalena FaliszewskaFLOW Wratislavia1011
29Marta NogaFrisbnik3011
30Jan KopiczkoFrisbnik2011
31Martyna PochodyłaFLOW Wratislavia2011
32Michał DulFLOW Wratislavia2000
33Bartosz WojciuchFrisbnik1000
34Miłosz KapuścińskiFrisbnik2000
35Jan SolickiFLOW Wratislavia1000
36Łukasz DobranowskiFLOW Wratislavia1000
37Rafał FydaFrisbnik2000
38Adrian GucwaFrisbnik1000
39Katarzyna NowakFLOW Wratislavia1000
40Dawid PietrzakFrisbnik2000
41Julia SzymuraFrisbnik1000
42Michał GliwaFrisbnik2000
43Katarzyna BahnkeFLOW Wratislavia1000
44Kasia RyszkaFrisbnik1000
45Paweł KasnerFrisbnik1000
46Joanna GlaniaFrisbnik1000
47Marko DendaFrisbnik1000
48Olaf KsolFrisbnik1000
49Barbara LewFrisbnik1000
50Tomasz LewFrisbnik1000
51Dawid MiodowskiFrisbnik2000
52Dawid KuczeraFrisbnik1000
53Karolina TomczakFrisbnik2000
54Artur KristofFrisbnik2000
55Adrian GucwaFrisbnik1000
56Grzegorz CiszewskiFrisbnik3000
57Anna FroehlichFrisbnik1000