WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash vs. WTF Team

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 2 2 0 100.0 % 34 17.0 6 3.0 28
WTF Team 2 0 2 0.0 % 6 3.0 34 17.0 -28

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - WTF Team19 - 5WZIU 2012/13: Grupa
Grandmaster Flash - WTF Team15 - 1Warszawska Liga Ultimate 2012: Runda I

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash1628
2Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash2538
3Andrzej DyśkoGrandmaster Flash1235
4Katarzyna RostekGrandmaster Flash1055
5Artur SierajGrandmaster Flash2235
6Maciej GrabowskiGrandmaster Flash1224
7Cezary SzpadzikGrandmaster Flash1314
8Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash1134
9Adam SiwekWTF Team1213
10Piotr KliśGrandmaster Flash1303
11Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash1123
12Wojciech StańczykWTF Team2213
13Julia BiegańskaGrandmaster Flash2022
14Anna PuczyńskaGrandmaster Flash2112
15Radosław LenczewskiGrandmaster Flash2112
16Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash2022
17Piotr KuszewskiWTF Team2202
18Paulina KowalskaGrandmaster Flash2202
19Agata DudzińskaGrandmaster Flash2202
20Maciej WyszogrodzkiWTF Team1011
21Łukasz AdamskiGrandmaster Flash2011
22Adrian SrokaWTF Team1011
23Anita JagiełłoWTF Team2011
24Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2101
25Marlena JugoWTF Team1011
26Michał ChojeckiWTF Team1000
27Zuzanna CichowskaWTF Team1000
28Mateusz MaciążekWTF Team2000
29Łukasz NankiewiczWTF Team1000
30Tomasz NankiewiczWTF Team1000
31Mikołaj SmogórGrandmaster Flash1000
32Jacek ParzelskiWTF Team1000
33Maja AbgarowiczGrandmaster Flash1000
34Joanna BanachWTF Team2000
35Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash1000
36Mikołaj TomczukGrandmaster Flash1000
37Mateusz DydaGrandmaster Flash1000
38Adam GrzelakGrandmaster Flash1000
39Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash1000
40Filip KrynickiGrandmaster Flash2000
41Monika MaciejewskaGrandmaster Flash2000
42Radosław NiemiecWTF Team1000
43Monika MuchaWTF Team1000
44Łukasz NanekWTF Team1000
45Katarzyna KolorczukWTF Team1000
46Przemek BiernackiWTF Team1000
47Jacek KędzioraWTF Team1000
48Kamil CalińskiGrandmaster Flash1000