WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash vs. Flight Club

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 6 6 0 100.0 % 86 14.3 35 5.8 51
Flight Club 6 0 6 0.0 % 35 5.8 86 14.3 -51

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - Flight Club19 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 1-8
Grandmaster Flash - Flight Club15 - 14WZIU 2012/13: Grupa
Grandmaster Flash - Flight Club15 - 3Warszawska Liga Ultimate 2012: Runda I
Flight Club - Grandmaster Flash0 - 13Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - Flight Club12 - 3Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - Flight Club12 - 3Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Radosław LenczewskiGrandmaster Flash5141226
2Piotr WiśniewskiFlight Club68816
3Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash36915
4Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash33912
5Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash311112
6Piotr KliśGrandmaster Flash38210
7Filip KrynickiGrandmaster Flash63710
8Paulina KowalskaGrandmaster Flash5639
9Jakub KucharczykFlight Club3459
10Bartosz BorysFlight Club4707
11Wojciech StarzewskiFlight Club1617
12Mikołaj SmogórGrandmaster Flash2437
13Łukasz AdamskiGrandmaster Flash3246
14Aleksandra LisowskaFlight Club2066
15Maciej GrabowskiGrandmaster Flash2246
16Agata DudzińskaGrandmaster Flash4336
17Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash4235
18Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash3145
19Kamil CalińskiGrandmaster Flash1314
20Monika MaciejewskaGrandmaster Flash2044
21Mateusz DydaGrandmaster Flash2314
22Katarzyna RostekGrandmaster Flash4134
23Patryk TurkowskiFlight Club5134
24Adam GrzelakGrandmaster Flash3314
25Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash3314
26Maciej SkorupkaFlight Club6213
27Wojciech RytelFlight Club6213
28Paweł CiułkowskiFlight Club3022
29Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash2202
30Artur SierajGrandmaster Flash2022
31Anna AnchimFlight Club2022
32Karolina TudelskaGrandmaster Flash2011
33Aleksandra MarczyńskaGrandmaster Flash2011
34Mariusz JońskiFlight Club4101
35Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash2101
36Adam TurekFlight Club5011
37Anna PuczyńskaGrandmaster Flash2011
38Michał DrzewiczFlight Club5011
39Maja AbgarowiczGrandmaster Flash2011
40Julia BiegańskaGrandmaster Flash2000
41Mariusz LenarczykFlight Club1000
42Maciej ParulskiFlight Club3000
43Weronika PerłowskaFlight Club1000
44Marta UryniakFlight Club1000
45Rafał SobczyńskiFlight Club2000
46Anna AnchimGrandmaster Flash2000
47Łukasz TurekFlight Club2000
48Piotr SzydłowskiFlight Club2000
49Łukasz SkóraFlight Club3000
50Maciej PłochockiFlight Club2000
51Agata DudzińskaFlight Club1000
52Magdalena LatuchFlight Club2000
53Maciej JanowskiFlight Club1000
54Andrzej DyśkoGrandmaster Flash1000
55Maja AbgarowiczFlight Club3000
56Anna PilarczykFlight Club5000
57Piotr BiskupskiFlight Club1000
58Sebastian BalcerzakFlight Club5000
59Magdalena RychardFlight Club3000
60Aneta WawrzyńczakFlight Club2000
61Marek DębskiFlight Club1000
62Daria LenarczykFlight Club2000