English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash vs. muJAHedini dysku

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 30 27 3 90.0 % 447 14.9 280 9.3 167
muJAHedini dysku 30 3 27 10.0 % 280 9.3 447 14.9 -167

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash14 - 11WLU* 2017/18: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku12 - 10Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 1-8 Półfinały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Baraże 1-6
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku10 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8 Półfinały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2016: O miejsca 1-4 Finały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku13 - 11WLU* 2015: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku14 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku13 - 11Mistrzostwa Polski Mixed 2015: O miejsca 1-8 Półfinały
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash13 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2015: O miejsca 1-8 Finały
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash8 - 13WLU* 2014: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku17 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2014: O miejsca 1-8 Finały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku11 - 9Warszawska Liga Ultimate 2014: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku14 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2014: O miejsca 1-8 Półfinały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku16 - 14WLU* 2013: Finał
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash12 - 21WLU* 2013: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Centrum - O miejsca 1-4 Finały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2013: Grupa B
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2013: O miejsca 1-8 Półfinały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku11 - 17Warszawska Liga Ultimate 2013: Finał
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash8 - 13Warszawska Liga Ultimate 2013: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku20 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2013: O miejsca 1-8 Półfinały
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash11 - 18WZIU 2012/13: Grupa
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash15 - 21WZIU 2012/13: O miejsca 1-4 Finały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 4Warszawska Liga Ultimate 2012: O miejsca 1-4 Finały
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 3Warszawska Liga Ultimate 2012: Runda I
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku11 - 7Warszawska Liga Ultimate 2012: Górny pool
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku14 - 2Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku15 - 5Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
muJAHedini dysku - Grandmaster Flash3 - 10Warszawska Liga Ultimate 2011: Liga
Grandmaster Flash - muJAHedini dysku23 - 4Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa D

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash25534093
2Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku26711687
3Radosław LenczewskiGrandmaster Flash26493584
4Mikołaj SmogórGrandmaster Flash24413980
5Łukasz AdamskiGrandmaster Flash16303161
6Artur SierajGrandmaster Flash15262046
7Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku24133346
8Julian LiwszicmuJAHedini dysku2440444
9Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash1831839
10Aleksander RedwanmuJAHedini dysku24112435
11Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash21191332
12Anna Bronowska-KurmuJAHedini dysku2482331
13Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku2552631
14Maciej DanielewskimuJAHedini dysku2092130
15Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash2422830
16Filip KrynickiGrandmaster Flash26141327
17Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1881826
18Bartosz BorysmuJAHedini dysku1617724
19Julia BiegańskaGrandmaster Flash1822022
20Katarzyna PodporamuJAHedini dysku2122022
21Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash1561420
22Piotr KliśGrandmaster Flash1415419
23Mateusz DydaGrandmaster Flash1011819
24Jakub KurmuJAHedini dysku2311718
25Kamil OsieckimuJAHedini dysku871118
26Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku178816
27Maciej GrabowskiGrandmaster Flash57714
28Agata DudzińskaGrandmaster Flash1921214
29Paulina KowalskaGrandmaster Flash2021113
30Maciej KalisiakmuJAHedini dysku226612
31Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash721012
32Adam GrzelakGrandmaster Flash185611
33Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash84711
34Maciej AntoniakmuJAHedini dysku13549
35Anna PuczyńskaGrandmaster Flash11639
36Katarzyna RostekGrandmaster Flash12088
37Małgorzata RożekmuJAHedini dysku26538
38Mikołaj CałkaGrandmaster Flash8448
39Andrzej DyśkoGrandmaster Flash8538
40Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash4257
41Łukasz MichalikmuJAHedini dysku8527
42Monika MaciejewskaGrandmaster Flash5426
43Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku7426
44Dagny GorostizaGrandmaster Flash3156
45Magdalena MellermuJAHedini dysku4145
46Cezary SzpadzikGrandmaster Flash9235
47Maja AbgarowiczGrandmaster Flash11325
48Paulina DulmuJAHedini dysku2235
49Anna TymickaGrandmaster Flash7055
50Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku8044
51Daria UziębłomuJAHedini dysku2213
52Maciej GrabowskimuJAHedini dysku3303
53Piotr WojciechowskimuJAHedini dysku3303
54Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash3123
55Krystian KaletaGrandmaster Flash5033
56Karolina TudelskaGrandmaster Flash6033
57Stanisław RządzkimuJAHedini dysku7303
58Jakub KucharczykmuJAHedini dysku5123
59Natalia PopekmuJAHedini dysku3123
60Albert NowakowskimuJAHedini dysku2033
61Maciej ZabostGrandmaster Flash6112
62Zofia BejmGrandmaster Flash2112
63Natalia OmarskamuJAHedini dysku13022
64Agnieszka Żwirko-NiwińskamuJAHedini dysku6022
65Karol WójcikGrandmaster Flash1112
66Agata WiejakmuJAHedini dysku6022
67Aleksandra MarczyńskaGrandmaster Flash2022
68Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash3112
69Paweł LaskowskimuJAHedini dysku1011
70Łukasz RządzkimuJAHedini dysku10101
71Anna AnchimGrandmaster Flash3011
72Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku4101
73Krystian KaletamuJAHedini dysku2101
74Katarzyna SkobiejmuJAHedini dysku10011
75Kamil CalińskiGrandmaster Flash3101
76Marta UryniakGrandmaster Flash1011
77Paweł BejmGrandmaster Flash2011
78Danuta BiałekmuJAHedini dysku6101
79Ewa PotoręckamuJAHedini dysku12101
80Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash1101
81Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash5101
82Karolina TymickaGrandmaster Flash2101
83Anna WiśniewskamuJAHedini dysku8101
84Edgar DybińskimuJAHedini dysku1000
85Łukasz BudekmuJAHedini dysku1000
86Stanisław JanikGrandmaster Flash1000
87Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku3000
88Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash2000
89Katarzyna PodoporamuJAHedini dysku3000
90Katarzyna CiuciosmuJAHedini dysku1000
91Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1000
92Wiesława WranikGrandmaster Flash1000
93Filip StępniakmuJAHedini dysku2000
94Paweł ZarzyckimuJAHedini dysku2000
95Jakub BubakmuJAHedini dysku1000
96Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash1000
97Magda BodzakmuJAHedini dysku1000
98Lucyna PodgórskamuJAHedini dysku1000
99Wojciech ZabostGrandmaster Flash3000
100Jacek PonceleuszGrandmaster Flash3000
101Rafał LatawiecmuJAHedini dysku1000
102Kamil FilipmuJAHedini dysku1000
103Dorota WyszomirskamuJAHedini dysku1000
104Magdalena BodzakmuJAHedini dysku1000