English Polski
Zaloguj się

KrakUF vs. muJAHedini dysku

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
KrakUF 5 1 4 20.0 % 40 8.0 67 13.4 -27
muJAHedini dysku 5 4 1 80.0 % 67 13.4 40 8.0 27

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
muJAHedini dysku - KrakUF13 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2016: O miejsca 1-8
KrakUF - muJAHedini dysku11 - 17Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Grupa B
muJAHedini dysku - KrakUF14 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2013: Grupa B
muJAHedini dysku - KrakUF15 - 1Mistrzostwa Polski Mixed 2012: Grupa C
KrakUF - muJAHedini dysku11 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa G

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku517421
2Rafał KąckiKrakUF416319
3Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku541115
4Artur GrzybowskiKrakUF46713
5Julian LiwszicmuJAHedini dysku511112
6Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku56612
7Jacek CzarneckiKrakUF47411
8Anna Bronowska-KurmuJAHedini dysku42810
9Aleksander RedwanmuJAHedini dysku5178
10Katarzyna PodporamuJAHedini dysku4437
11Maciej DanielewskimuJAHedini dysku2066
12Jan BednarskiKrakUF4325
13Maciej AntoniakmuJAHedini dysku3415
14Anna ZacharaKrakUF5145
15Jakub KurmuJAHedini dysku4145
16Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku4235
17Michał ZygmuntKrakUF4044
18Maciej KalisiakmuJAHedini dysku5134
19Marta PalusKrakUF4044
20Hubert KubitKrakUF2033
21Bartosz BorysmuJAHedini dysku2303
22Jan MusiałKrakUF4123
23Agnieszka Żwirko-NiwińskamuJAHedini dysku1123
24Natalia OmarskamuJAHedini dysku2022
25Kamil OsieckimuJAHedini dysku1112
26Magdalena KimlaKrakUF1202
27Justyna SzwajcowskaKrakUF2022
28Chris ProsserKrakUF1202
29Łukasz JanickiKrakUF1101
30Katarzyna PodoporamuJAHedini dysku1101
31Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku2101
32Thomas SeignovertKrakUF1011
33Alex LangstrumpfKrakUF1011
34Ewa PotoręckamuJAHedini dysku1011
35Łukasz RządzkimuJAHedini dysku2101
36Natalia PopekmuJAHedini dysku1011
37Magdalena MellermuJAHedini dysku1011
38Aldona KrysiakKrakUF3011
39Maciej GrabowskimuJAHedini dysku1011
40Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku1101
41Małgorzata RożekmuJAHedini dysku5101
42Jakub AdamczykKrakUF2011
43Piotr SzajnaKrakUF4101
44Katarzyna SkobiejmuJAHedini dysku1000
45Agata KliśKrakUF1000
46Łukasz BudekmuJAHedini dysku1000
47Jan KopiczkoKrakUF1000
48Jakub KucharczykmuJAHedini dysku1000
49Anna TutakKrakUF1000
50Sara SitkoKrakUF1000
51Michał MaikKrakUF1000
52Ewa SmutekKrakUF1000
53Natalia FindyszKrakUF1000
54Mirosław MaliszewskiKrakUF1000
55Wiktor FicekKrakUF1000
56Fan YangKrakUF1000
57Aleksandra StoleckaKrakUF1000
58Jakub CzekajKrakUF1000
59Artur FaltynKrakUF1000
60Agata WiejakmuJAHedini dysku1000
61Aleksandra GajewskaKrakUF1000
62Renata BlicharzKrakUF2000
63Renata JamkaKrakUF1000
64Jędrzej PałkaKrakUF2000
65Michał SowaKrakUF2000
66Jessica StanfordKrakUF2000
67Anna ZygmuntKrakUF1000
68Anna PilarczykKrakUF1000
69Krzysztof DalekKrakUF3000
70Daria UziębłomuJAHedini dysku1000
71Stanisław RządzkimuJAHedini dysku1000
72Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku1000