English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash vs. Cool Flights

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Grandmaster Flash 4 3 1 75.0 % 61 15.3 35 8.8 26
Cool Flights 4 1 3 25.0 % 35 8.8 61 15.3 -26

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Grandmaster Flash - Cool Flights15 - 7Mistrzostwa Polski Mixed 2012: O miejsca 1-8
Grandmaster Flash - Cool Flights15 - 6Mistrzostwa Polski Mixed 2011: O miejsca 1-8 Półfinały
Cool Flights - Grandmaster Flash9 - 19Halowe Mistrzostwa Polski 2011: Grupa F
Grandmaster Flash - Cool Flights12 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2010: Grupa C

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Marcin KonopaCool Flights451318
2Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash413215
3Artur SierajGrandmaster Flash47815
4Jakub WróbelCool Flights410212
5Mikołaj SmogórGrandmaster Flash45611
6Radosław LenczewskiGrandmaster Flash48311
7Maciej GrabowskiGrandmaster Flash43710
8Piotr PrzybyłaCool Flights4808
9Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash4808
10Anna PuczyńskaGrandmaster Flash4268
11Maciej BoryczkoCool Flights2156
12Piotr WrzaszczCool Flights2325
13Jakub MichalakCool Flights3055
14Filip KrynickiGrandmaster Flash3145
15Daniel GonzalezCool Flights2404
16Karolina TudelskaGrandmaster Flash3044
17Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash1224
18Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash4314
19Arkadiusz SzukałaCool Flights4123
20Katarzyna RostekGrandmaster Flash4123
21Hanna LiberekCool Flights4033
22Julia BiegańskaGrandmaster Flash1022
23Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash2022
24Daria UziębłoCool Flights4112
25Adam GrzelakGrandmaster Flash3112
26Cezary SzpadzikGrandmaster Flash2112
27Marta UryniakGrandmaster Flash2022
28Ewa BańbułaGrandmaster Flash3112
29Monika MaciejewskaGrandmaster Flash3112
30Kamil CalińskiGrandmaster Flash3202
31Andrzej DyśkoGrandmaster Flash1101
32Piotr KliśGrandmaster Flash2011
33Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash2011
34Bruno KortowskiGrandmaster Flash1011
35Agata DudzińskaGrandmaster Flash3011
36Paulina KowalskaGrandmaster Flash4011
37Jarosław GawlikCool Flights1011
38Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash3011
39Tomasz WrzaszczCool Flights2000
40Michał BabikCool Flights1000
41Aleksandra MarczyńskaGrandmaster Flash1000
42Piotr DubrawaCool Flights4000
43Michał BielskiCool Flights1000
44Elżbieta RutkowskaCool Flights2000
45Jarosław SawińskiCool Flights2000
46Maciej FickowskiCool Flights4000
47Aleksandra NabożnyCool Flights4000
48Tomasz SykułaCool Flights1000
49Łukasz AdamskiGrandmaster Flash1000
50Dominika GanCool Flights1000
51Iwona ZapałowiczCool Flights3000
52Łukasz SzumowiczGrandmaster Flash1000