Zaloguj się
Odzyskaj swoje konto
Nowy użytkownik?
Rozpiska
» Wszyscy zawodnicy
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Mecze
Zespoły
HMP 2024 - I Liga
» Grupa A
» Grupa B
» Grupa C
» Grupa D
» O miejsca 1-8
» O miejsca 9-12
Klasyfikacja SOTG
HMP 2024 - II Liga
» Grupa E
» Grupa F
» Grupa G
» Grupa H
» O miejsca 1-4
» O miejsca 5-8
» O miejsca 9-12
Klasyfikacja SOTG
HMP 2024 - III Liga
» Grupa I
» Finał
» O 3. miejsce
» Baraż
Klasyfikacja SOTG
Informacje
» Turnieje
» Zawodnicy
» Drużyny
» Statystyki
Wersja mobilna
» Wyniki na żywo
» Wersja mobilna
Linki
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
Instrukcja
|
Polityka Prywatności
Wszyscy zawodnicy
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
A-Z
Cabaj Marta
Cabaj Piotr
Cabańska Zuzanna
Cak Aleksander
Caliński Kamil
Całka Gabriela
Całka Mikołaj
Caputa Piotr
Carbonero Camilla
Casale John
Casares Antonio
Castellanos Hernandez Allison
Ceglarz Michał
Celebucki Piotr
Čepelák Vojtěch
Ceroń Daniel
Chalamska Kornelia
Chalczuk Katarzyna
Chechenko Mykyta
Cheladze Emilia
Cherubińska Weronika
Chęciński Igor
Chin Ryan
Chlebicka Grażyna
Chlebicka Katarzyna
Chlebicki Andrzej
Chlewicki Jakub
Chludziński Maciej
Chłestowska Agata
Chmielarz Magdalena
Chmielińska Ewa
Chmielińska Kamila
Chmielińska Maria
Chmura Grzegorz
Chodukiewicz Maciej
Chodzicki Janusz
Choiński Mariusz
Chojecki Michał
Chojnacki Michał
Chojnacki Patryk
Chojnowska Agata
Chojnowska-Postek Agata
Cholewa Patrycja
Cholewa Paweł
Cholewiński Paweł
Chołoniewska Anna
Chołoniewski Jan
Christians Noah
Christner Clara
Chrobocińska Marta
Chronowski Marcin
Chruszczewski Emil
Chruśniak Agata
Chrząszcz Anna
Chudzyńska Ewa
Chulii Andrey
Chwist Dariusz
Chwistek Michał
Chylinski Jonathan
Cichecki Andrzej
Cichoń Aleksandra
Cichoń Anna
Cichoń Emilia
Cichoń Sylwester
Cichorek Anna
Cichowska Zuzanna
Ciechowicz Hanna
Ciechowski Jakub
Cielecka Joanna
Ciemięga Jakub
Ciepiela Agata
Ciepielewska Joanna
Ciepielewska Zuzanna
Ciepielewski Jan
Cieplewski Jan
Ciesielska Marta
Ciesielski Adam
Cieślewicz Rafał
Cieślik Katarzyna
Ciobanu Claudia
Cioch Kajetan
Cios Marek
Ciszewski Grzegorz
Ciucios Katarzyna
Ciulkin Bartek
Ciulkin Bartosz
Ciulkin Karol
Ciułkowski Paweł
Ciupak Kamila
Ciupak Szymon
Ciurla Adam
Ciurzycki Adam
Ciurzycki Adrian
Ciurzycki Kamil
Cohen Barry
Collier Guilhem
Copek Tomáš
Corbetta Michele
Cugier Olgierd
Cybulska Renata
Cybulski Filip
Cybulski Radosław
Cygal Natalia
Cyniak Radosław
Cywińska Monika
Cywiński Jan
Czaińska Kinga
Czajęcki Aleksander
Czapiewski Igor
Czapka Wiktoria
Czaplińska Małgorzata
Czapska Julianna
Czapska-Carvajal Julianna
Czapski Mateusz
Czarnecki Jacek
Czarnecki Sebastian
Czarnocki Tomasz
Czech Marcin
Czechowski Piotr
Czekaj Jakub
Czekała Małgorzata
Czermak Damian
Czerniawski Wiktor
Czerska Dorota
Czerwieniec Bartosz
Czerwińska Beata
Czerwińska Zuzanna
Czerwiński Aleksander
Czerwiński Mateusz
Czerwonka Jacek
Czerwonko Aleksandra
Czochara Maksymilian
Czub Wojciech
Czubaj Przemysław
Czubakowska Hanna
Czubienko Marcin
Czublun Mateusz
Czubocha Tomasz
Czyž Josef
Czyż Marcin
Czyż Wojciech
Ćwikliński Christopher
Ćwikliński Krzysztof