Zespoły
Mistrzostwa Mixed
Mistrzostwa Mixed, Grupa A | Statystyki | |
---|---|---|
Grandmaster Flash | Grandmaster Flash Warszawa | Mecze Grupa Kategoria |
Frisbnik | Frisbnik Rybnik | Mecze Grupa Kategoria |
KrakUF | KKS Prokocim KrakUF Kraków | Mecze Grupa Kategoria |
Brave Beavers | Brave Beavers Dopiewo | Mecze Grupa Kategoria |
Mistrzostwa Mixed, Grupa B | Statystyki | |
---|---|---|
KWR Knury | KWR Knury Kamieniec Wrocławski | Mecze Grupa Kategoria |
Kato Vice | Kato Vice Katowice | Mecze Grupa Kategoria |
RJP | RJP Warszawa | Mecze Grupa Kategoria |
Ultimatum | Ultimatum Gdańsk | Mecze Grupa Kategoria |
Mistrzostwa Mixed, Grupa C | Statystyki | |
---|---|---|
Flow | KS Flow Wrocław | Mecze Grupa Kategoria |
4hands | 4hands Warszawa | Mecze Grupa Kategoria |
Uwaga Pies | Uwaga Pies Poznań | Mecze Grupa Kategoria |
Nine Hills | Nine Hills Chełmno | Mecze Grupa Kategoria |
Mistrzostwa Mixed, Grupa D | Statystyki | |
---|---|---|
muJAHedini dysku | mJAH Warszawa | Mecze Grupa Kategoria |
Zawierucha | Zawierucha Warszawa | Mecze Grupa Kategoria |
BC Kosmodysk | AKS Zły Warszawa | Mecze Grupa Kategoria |
Mad Hatters | Mad Hatters Płock | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Północ
Kwalifikacje Północ, Grupa A | Statystyki | |
---|---|---|
Nine Hills | Nine Hills Chełmno | Mecze Grupa Kategoria |
Uwaga Pies | Uwaga Pies Poznań | Mecze Grupa Kategoria |
#967 | #967 Szczecin | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Północ, Grupa B | Statystyki | |
---|---|---|
Ultimatum | Ultimatum Gdańsk | Mecze Grupa Kategoria |
Brave Beavers | Brave Beavers Dopiewo | Mecze Grupa Kategoria |
Astro Disco | Astro Disco Bydgoszcz | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Północ, Finał | Statystyki | |
---|---|---|
Nine Hills | Nine Hills Chełmno | Mecze Grupa Kategoria |
Ultimatum | Ultimatum Gdańsk | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Północ, O 3. miejsce | Statystyki | |
---|---|---|
Uwaga Pies | Uwaga Pies Poznań | Mecze Grupa Kategoria |
Brave Beavers | Brave Beavers Dopiewo | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Północ, O 5. miejsce | Statystyki | |
---|---|---|
#967 | #967 Szczecin | Mecze Grupa Kategoria |
Astro Disco | Astro Disco Bydgoszcz | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Południe
Kwalifikacje Południe, Grupa A | Statystyki | |
---|---|---|
KWR Knury | KWR Knury Kamieniec Wrocławski | Mecze Grupa Kategoria |
2obvious | 2obvious Bielsko-Biała | Mecze Grupa Kategoria |
Wrocław Południe | Wrocław Południe Wrocław | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Południe, Grupa B | Statystyki | |
---|---|---|
Flow | KS Flow Wrocław | Mecze Grupa Kategoria |
Kato Vice | Kato Vice Katowice | Mecze Grupa Kategoria |
71 Wratislavia | 71 Wratislavia Wrocław | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Południe, Grupa C | Statystyki | |
---|---|---|
KrakUF | KKS Prokocim KrakUF Kraków | Mecze Grupa Kategoria |
Frisbnik | Frisbnik Rybnik | Mecze Grupa Kategoria |
Rainbow Banana | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Południe, O miejsca 1-3 | Statystyki | |
---|---|---|
KWR Knury | KWR Knury Kamieniec Wrocławski | Mecze Grupa Kategoria |
Flow | KS Flow Wrocław | Mecze Grupa Kategoria |
KrakUF | KKS Prokocim KrakUF Kraków | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Południe, O miejsca 4-6 | Statystyki | |
---|---|---|
Frisbnik | Frisbnik Rybnik | Mecze Grupa Kategoria |
Kato Vice | Kato Vice Katowice | Mecze Grupa Kategoria |
2obvious | 2obvious Bielsko-Biała | Mecze Grupa Kategoria |
Kwalifikacje Południe, O miejsca 7-9 | Statystyki | |
---|---|---|
Rainbow Banana | Mecze Grupa Kategoria | |
71 Wratislavia | 71 Wratislavia Wrocław | Mecze Grupa Kategoria |
Wrocław Południe | Wrocław Południe Wrocław | Mecze Grupa Kategoria |