Młodzieżowe HMP 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018 WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Wrocław Południe (mixed)

Drużyna: Wrocław Południe Wrocław

Mistrzostwa Polski Mixed 2017 - Skład zespołu:

Imię i nazwisko Mecze Asysty Punkty Suma
#19 Aleksander Muszyński4011
#36 Aleksandra Kuczma4011
#75 Ewelina Kuklińska4011
#11 Jakub Stencel4000
#5 Jan Pepliński4000
#81 Jarosław Jaworek4000
#15 Kacper Jordan4044
#25 Katarzyna Cieślik4000
#22 Łukasz Macina4235
#23 Marcin Pietras4112
#29 Maria Smolarek4101
#43 Michał Muszyński4819
#47 Oskar Stodolny4000
#18 Piotr Gajda4314
#96 Piotr Maga1000
#69 Ryan Wyeth4112
#27 Sylwia Muszyńska4101
#1 Zuzanna Peplińska4033

Mistrzostwa Polski Mixed 2017:

Kategoria: Kwalifikacje Południe

2OBVIOUS - Wrocław Południe 12 - 8  Karta meczu
Wrocław Południe - KWR Knury 0 - 15  Karta meczu
Rainbow Banana - Wrocław Południe 15 - 4  Karta meczu
Wrocław Południe - 71 Wratislavia 5 - 14  Karta meczu

Historia:

Rodzaj turnieju Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
indoor161156.3 %1076.724115.1-134
outdoor272257.4 %1445.334812.9-204
Suma433407.0 %2515.858913.7-338
Turniej Kategoria Miejsce Mecze Zwycięstwa Porażki % zwyc. Pkt. zdobyte Zdob./mecz Pkt. stracone Strac./mecz Różnica pkt.
Halowe Mistrzostwa Polski 2018Kwalifikacje Południe105050.0%316.26913.8-38
Mistrzostwa Polski Mixed 2017Kwalifikacje Południe94040.0%174.35614.0-39
Poligon 2017Kolejka 1104040.0%266.55213.0-26
Poligon 2017Kolejka 2641325.0%205.04912.3-29
Poligon 2017Kolejka 394040.0%246.05413.5-30
Poligon 2017Kolejka 574040.0%194.85513.8-36
Poligon 2017Kolejka 6531233.3%206.73110.3-11
Halowe Mistrzostwa Polski 2017II Liga HMP661516.7%6010.08013.3-20
Halowe Mistrzostwa Polski 2017Kwalifikacje Południe105050.0%163.29218.4-76
Poligon 2016Kolejka 384040.0%184.55112.8-33

Historia meczów

ZespółWynikKategoria
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Poligon 2017: O 5. miejsce
Kato Vice - Wrocław Południe14 - 9Poligon 2017: O 9. miejsce
Frisbnik - Wrocław Południe15 - 4Poligon 2017: Grupa
Frisbnik - Wrocław Południe13 - 5Poligon 2017: Grupa
Kato Vice - Wrocław Południe14 - 7Poligon 2017: Grupa
Rainbow Banana - Wrocław Południe12 - 7Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - 2obvious8 - 11Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - BC Kosmodysk2 - 15Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - KrakUF4 - 12Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - KWR Knury5 - 13Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Rainbow Banana6 - 15Poligon 2017: Grupa
Wrocław Południe - Rainbow Banana8 - 4Poligon 2017: Grupa
2obvious - Wrocław Południe8 - 11Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Flow Junior2 - 12Poligon 2017: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik2 - 15Poligon 2017: Grupa A
KrakUF - Wrocław Południe15 - 6Poligon 2017: Grupa B
Wrocław Południe - KWR Knury0 - 15Poligon 2017: Grupa B
U.F.O. - Wrocław Południe14 - 9Poligon 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - 2obvious9 - 10Poligon 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - Rainbow Banana4 - 13Poligon 2016: O 7. miejsce
AZS AWF Flow - Wrocław Południe13 - 7Poligon 2016: Grupa X
KWR Knury - Wrocław Południe13 - 0Poligon 2016: Grupa X
Wrocław Południe - 2obvious7 - 12Poligon 2016: Grupa X
2OBVIOUS - Wrocław Południe 12 - 8Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Wrocław Południe - KWR Knury 0 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Grupa A
Rainbow Banana - Wrocław Południe 15 - 4Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 7-9
71 Wratislavia - Wrocław Południe15 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
KS KWR Knury Ultimate - Wrocław Południe12 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - Frisbnik 28 - 12Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW3 - 21Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - 2obvious Bielsko-Biała5 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2018: O miejsca 9-10
Frisbnik 2 Rybnik - Wrocław Południe16 - 7Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O 9. miejsce
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate - Wrocław Południe21 - 1Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
KrakUF - Wrocław Południe21 - 0Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Wrocław Południe - Frisbnik Rybnik3 - 16Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - Wrocław Południe11 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
RJP II - Wrocław Południe12 - 11Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
Wrocław Południe - Brave Beavers10 - 13Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa E
71 Wratislavia - Wrocław Południe12 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8
Wrocław Południe - #967 Szczecin7 - 22Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Finały
Wrocław Południe - 2obvious Bielsko-Biała13 - 10Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8 Półfinały