Ultra Filet (mixed)
Drużyna: Ultra Filet Kraków
Południowa Liga Ultimate 2014 - Skład zespołu:
Imię i nazwisko | Mecze | Asysty | Punkty | Suma |
---|---|---|---|---|
#26 Julia Hardy | 5 | 0 | 1 | 1 |
#13 Justyna Szwajcowska | 5 | 0 | 1 | 1 |
#24 Michał Gorzkowski | 5 | 1 | 0 | 1 |
#8 Piotr Szajna | 5 | 0 | 0 | 0 |
#69 Robert Walas | 5 | 1 | 0 | 1 |
#44 Sebastian Dziadzio | 5 | 1 | 5 | 6 |
#0 Witold Gawłowski | 5 | 0 | 0 | 0 |
Południowa Liga Ultimate 2014:
Kategoria: Kolejka 1
Gunslingers | - | Ultra Filet | 8 | - | 2 | Karta meczu | ||
Ultra Filet | - | Frisbnik | 6 | - | 5 | Karta meczu | ||
Spirit on Lemon | - | Ultra Filet | 13 | - | 0 | Karta meczu | ||
Ultra Filet | - | Gotta Go | 6 | - | 2 | Karta meczu | ||
Ultra Filet | - | 71 Wratislavia | 5 | - | 8 | Karta meczu |
Historia:
Rodzaj turnieju | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | % zwyc. | Pkt. zdobyte | Zdob./mecz | Pkt. stracone | Strac./mecz | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
indoor | 21 | 1 | 20 | 4.8 % | 90 | 4.3 | 268 | 12.8 | -178 |
outdoor | 5 | 2 | 3 | 40.0 % | 19 | 3.8 | 36 | 7.2 | -17 |
Suma | 26 | 3 | 23 | 11.5 % | 109 | 4.2 | 304 | 11.7 | -195 |
Turniej | Kategoria | Miejsce | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | % zwyc. | Pkt. zdobyte | Zdob./mecz | Pkt. stracone | Strac./mecz | Różnica pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Południowa Liga Ultimate 2014 | Kolejka 1 | 6 | 5 | 2 | 3 | 40.0% | 19 | 3.8 | 36 | 7.2 | -17 |
Halowe Mistrzostwa Polski 2014 | Kwalifikacje Południe | 8 | 5 | 0 | 5 | 0.0% | 17 | 3.4 | 70 | 14.0 | -53 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Kolejka 1 | 10 | 4 | 0 | 4 | 0.0% | 17 | 4.3 | 54 | 13.5 | -37 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Kolejka 2 | 10 | 4 | 0 | 4 | 0.0% | 16 | 4.0 | 47 | 11.8 | -31 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Kolejka 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 25.0% | 23 | 5.8 | 57 | 14.3 | -34 |
Południowa Liga Ultimate 2013/14 | Kolejka 5 | 10 | 4 | 0 | 4 | 0.0% | 17 | 4.3 | 40 | 10.0 | -23 |
Historia meczów
Zespół | Wynik | Kategoria |
---|---|---|
Gunslingers - Ultra Filet | 8 - 2 | Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A |
Spirit on Lemon - Ultra Filet | 13 - 0 | Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A |
Ultra Filet - Frisbnik | 6 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2014: Grupa A |
Ultra Filet - Gotta Go | 6 - 2 | Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8 |
Ultra Filet - 71 Wratislavia | 5 - 8 | Południowa Liga Ultimate 2014: O miejsca 5-8 Finały |
Gotta Go - Ultra Filet | 7 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce |
Ultra Filet - AZS Politechnika Opolska | 5 - 13 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce |
Ultra Filet - pickup | 5 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: O 9. miejsce |
Ultra Filet - Zakalec | 4 - 12 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Baraż |
Whisky Dysky - Ultra Filet | 14 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Baraż |
Gunslingers - Ultra Filet | 7 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A |
Ultra Filet - Flow | 3 - 17 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A |
Ultra Filet - Kinbsirf | 3 - 9 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa A |
Ultra Filet - KrakUF | 2 - 18 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B |
Ultra Filet - Spirit on Lemon | 4 - 22 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B |
Whisky Dysky - Ultra Filet | 13 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B |
Whisky Dysky - Ultra Filet | 11 - 5 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa B |
Frisbnik - Ultra Filet | 15 - 4 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C |
Ultra Filet - KrakUF | 2 - 12 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa C |
Freezebeatz - Ultra Filet | 16 - 3 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa F |
Ultra Filet - pickup | 10 - 6 | Południowa Liga Ultimate 2013/14: Grupa F |
Flow - Ultra Filet | 16 - 1 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A |
Gunslingers - Ultra Filet | 12 - 5 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A |
Ultra Filet - KrakUF | 5 - 22 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - Grupa A |
2obvious - Ultra Filet | 8 - 2 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 5-8 |
Ultra Filet - AZS Politechnika Opolska | 4 - 12 | Halowe Mistrzostwa Polski 2014: Południe - O miejsca 5-8 Finały |