Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016 Mistrzostwa Polski Open/Women 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Zawierucha Apotex1.76161382385.7%7210.3
Grandmaster Flash2.76182433985.7%7510.7
Flow4.75270482271.4%7911.3
BC Kosmodysk7.75269561371.4%7711.0
Mixed3.75276433371.4%7610.9
Uwaga Pies10.6334945450.0%599.8
Szczupaki14.6334559-1450.0%6210.3
Astro Disco8.6335150150.0%6410.7
Ultimatum Sztorm6.7345351242.9%8612.3
Egeszsegedre9.7345257-542.9%7110.1
Albatros5.7345765-842.9%7310.4
Ultimatum Szkwał11.6244057-1733.3%6510.8
#96713.6154153-1216.7%7312.2
4hands12.6153654-1816.7%7011.7
Ultimatum Flauta15.6061073-630.0%6310.5
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk7162137
Michał RudyBC Kosmodysk7231235
Maciej WadasAlbatros7201030
Adam TomczykMixed723730
Albert NowakowskiMixed732629
Łukasz AdamskiGrandmaster Flash719827
Patryk TomiakUwaga Pies621223
Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum Sztorm7111122
Radosław LenczewskiGrandmaster Flash713922
Monika ZaczkowskaMixed791221
Statystyki