Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016 Mistrzostwa Polski Open/Women 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Poprzednie turnieje

Młodzieżowe HMP 2017

U20 Mixed kategoria

WLU* 2016/17

Open kategoria
Women kategoria
Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski Mixed 2016

Mistrzostwa Mixed kategoria
Kwalifikacje Północ kategoria

Młodzieżowe MP 2016

Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski OW 2016

Women kategoria
Open kategoria

Mistrzostwa Warszawy 2016

Mixed kategoria

II Plażowe Mistrzostwa Polski

Mixed kategoria

Poligon 2016

Kolejka 1 kategoria
Kolejka 2 kategoria
Kolejka 3 kategoria
Kolejka 4 kategoria
Kolejka 5 kategoria

Halowe Mistrzostwa Polski 2016

Halowe Mistrzostwa Polski kategoria
II Liga kategoria
Kwalifikacje Północ kategoria
Kwalifikacje Centrum kategoria
Kwalifikacje Południe kategoria

WLU* 2015

Open kategoria
Women kategoria
Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski Mixed 2015

Mistrzostwa Mixed kategoria
Kwalifikacje Północ kategoria
Kwalifikacje Centrum kategoria
Kwalifikacje Południe kategoria

Młodzieżowe MP 2015

Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski OW 2015

Women kategoria
Open kategoria

I Plażowe Mistrzostwa Polski

Mixed kategoria

Warszawska Liga Ultimate 2015

Mixed kategoria

Halowe Mistrzostwa Polski 2015

Halowe Mistrzostwa Polski kategoria
II Liga kategoria
Kwalifikacje Północ kategoria
Kwalifikacje Centrum kategoria
Kwalifikacje Południe kategoria

WLU* 2014

Open kategoria
Women kategoria
Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski Mixed 2014

Mistrzostwa Mixed kategoria
Kwalifikacje Północ kategoria
Kwalifikacje Południe kategoria

Młodzieżowe MP 2014

Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski OW 2014

Women kategoria
Open kategoria

Południowa Liga Ultimate 2014

Kolejka 1 kategoria
Kolejka 2 kategoria
Kolejka 3 kategoria
Kolejka 4 kategoria
Kolejka 5 kategoria

Warszawska Liga Ultimate 2014

Mixed kategoria

Halowe Mistrzostwa Polski 2014

Halowe Mistrzostwa Polski kategoria
Kwalifikacje Północ kategoria
Kwalifikacje Centrum kategoria
Kwalifikacje Południe kategoria

Południowa Liga Ultimate 2013/14

Kolejka 1 kategoria
Kolejka 2 kategoria
Kolejka 4 kategoria
Kolejka 5 kategoria

WLU* 2013

Open kategoria
Women kategoria
Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski Mixed 2013

Mistrzostwa Mixed kategoria
Kwalifikacje Centrum kategoria

Mistrzostwa Polski OW 2013

Women kategoria
Open kategoria

Warszawska Liga Ultimate 2013

Mixed kategoria

Halowe Mistrzostwa Polski 2013

Mixed kategoria
Kwalifikacje Północ kategoria
Kwalifikacje Centrum kategoria
Kwalifikacje Południe kategoria

WZIU 2012/13

Open kategoria
Women kategoria
Mixed kategoria

NPUL 2012/13

Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski Mixed 2012

Mixed kategoria

Warszawska Liga Ultimate 2012

Mixed kategoria

Południowa Liga Ultimate 2012

Mixed kategoria

Halowe Mistrzostwa Polski 2012

Mixed kategoria

Spirit on Ice 2012

Mixed kategoria

Józbee 2012

Open kategoria
Women kategoria

WZIU 2011/12

Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski Mixed 2011

Mixed kategoria

Warszawska Liga Ultimate 2011

Mixed kategoria

Halowe Mistrzostwa Polski 2011

Mixed kategoria

Mistrzostwa Polski Mixed 2010

Mixed kategoria