Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Kwalifikacje Południe Sobota

Sob 12.08.2017 Park Śląski

Kwalifikacje Południe Grupa A
10:45 Boisko 1 2OBVIOUS - Wrocław Południe 12 - 8  Karta meczu
12:20 Boisko 1 Wrocław Południe - KWR Knury 0 - 15  Karta meczu
15:30 Boisko 1 KWR Knury - 2OBVIOUS 15 - 6  Karta meczu
Kwalifikacje Południe Grupa B
12:20 Boisko 2 KATO VICE - 71 Wratislavia 15 - 13  Karta meczu
13:55 Boisko 1 71 Wratislavia - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 3 - 15  Karta meczu
17:05 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KATO VICE 12 - 9  Karta meczu
Kwalifikacje Południe Grupa C
10:45 Boisko 2 KrakUF - Frisbnik Rybnik 14 - 11  Karta meczu
13:55 Boisko 2 Rainbow Banana - KrakUF 8 - 15  Karta meczu
15:30 Boisko 2 Frisbnik Rybnik - Rainbow Banana 15 - 6  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O miejsca 1-3
17:05 Boisko 2 KrakUF - KWR Knury 11 - 15  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O miejsca 4-6
18:40 Boisko 1 Frisbnik Rybnik - 2OBVIOUS 15 - 5  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O miejsca 7-9
18:40 Boisko 2 Rainbow Banana - Wrocław Południe 15 - 4  Karta meczu

Kwalifikacje Północ

Nie 13.08.2017 Chemik Bydgoszcz

Kwalifikacje Północ Grupa A
10:00 Boisko 1 #967 - Uwaga Pies 2 - 13
11:30 Boisko 1 KS Nine Hills Chełmno - #967 12 - 7
13:00 Boisko 1 Uwaga Pies - KS Nine Hills Chełmno 10 - 11
Kwalifikacje Północ Grupa B
10:00 Boisko 2 Astro Disco - Brave Beavers 5 - 12
11:30 Boisko 2 Ultimatum Gdańsk - Astro Disco 11 - 5
13:00 Boisko 2 Brave Beavers - Ultimatum Gdańsk 4 - 13
Kwalifikacje Północ Finał
14:30 Boisko 2 KS Nine Hills Chełmno - Ultimatum Gdańsk 9 - 8
Kwalifikacje Północ O 3. miejsce
14:30 Boisko 1 Uwaga Pies - Brave Beavers 13 - 1
Kwalifikacje Północ O 5. miejsce
16:00 Boisko 1 #967 - Astro Disco 13 - 9

Kwalifikacje Południe Niedziela

Nie 13.08.2017 Park Śląski

Kwalifikacje Południe O miejsca 1-3
12:20 Boisko 1 KWR Knury - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 14 - 8  Karta meczu
15:30 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KrakUF 15 - 7  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O miejsca 4-6
10:30 Boisko 2 2OBVIOUS - KATO VICE 10 - 15  Karta meczu
13:55 Boisko 2 KATO VICE - Frisbnik Rybnik 10 - 14  Karta meczu
Kwalifikacje Południe O miejsca 7-9
10:30 Boisko 1 Wrocław Południe - 71 Wratislavia 5 - 14  Karta meczu
13:55 Boisko 1 71 Wratislavia - Rainbow Banana 12 - 13  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 17.08.2017 21:25