Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016 Mistrzostwa Polski Open/Women 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Mixed

Grupa A
03.06.2017 09:00 Boisko 1 #967 - Egeszsegedre 5 - 9  Karta meczu
03.06.2017 09:55 Boisko 3 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm 6 - 9  Karta meczu
03.06.2017 10:50 Boisko 2 #967 - Zawierucha Apotex 6 - 11  Karta meczu
03.06.2017 11:45 Boisko 3 Ultimatum Sztorm - Egeszsegedre 7 - 9  Karta meczu
03.06.2017 12:40 Boisko 3 Zawierucha Apotex - Uwaga Pies 11 - 2  Karta meczu
03.06.2017 13:35 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - #967 9 - 3  Karta meczu
03.06.2017 14:30 Boisko 1 Egeszsegedre - Uwaga Pies 9 - 8  Karta meczu
03.06.2017 15:25 Boisko 3 Zawierucha Apotex - Ultimatum Sztorm 7 - 5  Karta meczu
03.06.2017 16:20 Boisko 2 Uwaga Pies - #967 10 - 4  Karta meczu
03.06.2017 17:15 Boisko 1 Egeszsegedre - Zawierucha Apotex 4 - 7  Karta meczu
Grupa B
03.06.2017 09:00 Boisko 2 Szczupaki - Astro Disco 8 - 13  Karta meczu
03.06.2017 09:55 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Albatros 6 - 10  Karta meczu
03.06.2017 10:50 Boisko 3 Szczupaki - Grandmaster Flash 4 - 13  Karta meczu
03.06.2017 11:45 Boisko 1 Albatros - Astro Disco 10 - 6  Karta meczu
03.06.2017 12:40 Boisko 1 Grandmaster Flash - Ultimatum Szkwał 13 - 2  Karta meczu
03.06.2017 13:35 Boisko 3 Albatros - Szczupaki 8 - 10  Karta meczu
03.06.2017 14:30 Boisko 2 Astro Disco - Ultimatum Szkwał 12 - 6  Karta meczu
03.06.2017 15:25 Boisko 1 Grandmaster Flash - Albatros 13 - 5  Karta meczu
03.06.2017 16:20 Boisko 3 Ultimatum Szkwał - Szczupaki 3 - 9  Karta meczu
03.06.2017 17:15 Boisko 2 Astro Disco - Grandmaster Flash 4 - 12  Karta meczu
Grupa C
03.06.2017 09:00 Boisko 3 Ultimatum Flauta - BC Kosmodysk 1 - 12  Karta meczu
03.06.2017 09:55 Boisko 2 4hands - Flow 5 - 12  Karta meczu
03.06.2017 10:50 Boisko 1 Ultimatum Flauta - Mixed 0 - 13  Karta meczu
03.06.2017 11:45 Boisko 2 Flow - BC Kosmodysk 11 - 10  Karta meczu
03.06.2017 12:40 Boisko 2 Mixed - 4hands 13 - 2  Karta meczu
03.06.2017 13:35 Boisko 1 Flow - Ultimatum Flauta 13 - 1  Karta meczu
03.06.2017 14:30 Boisko 3 BC Kosmodysk - 4hands 9 - 6  Karta meczu
03.06.2017 15:25 Boisko 2 Mixed - Flow 9 - 5  Karta meczu
03.06.2017 16:20 Boisko 1 4hands - Ultimatum Flauta 10 - 2  Karta meczu
03.06.2017 17:15 Boisko 3 BC Kosmodysk - Mixed 5 - 10  Karta meczu
O miejsca 1-8
04.06.2017 09:55 Boisko 2 Grandmaster Flash - Albatros 12 - 10  Karta meczu
04.06.2017 09:55 Boisko 3 Flow - Egeszsegedre 11 - 5  Karta meczu
04.06.2017 10:50 Boisko 1 Mixed - Ultimatum Sztorm 9 - 6  Karta meczu
04.06.2017 10:50 Boisko 2 Zawierucha Apotex - BC Kosmodysk 6 - 9  Karta meczu
O miejsca 1-8 Półfinały
04.06.2017 11:45 Boisko 2 Albatros - Egeszsegedre 9 - 7  Karta meczu
04.06.2017 12:40 Boisko 1 Grandmaster Flash - Flow 7 - 8  Karta meczu
04.06.2017 12:40 Boisko 2 BC Kosmodysk - Mixed 13 - 12  Karta meczu
04.06.2017 12:40 Boisko 3 Zawierucha Apotex - Ultimatum Sztorm 8 - 7  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
04.06.2017 14:30 Boisko 1 Albatros - Zawierucha Apotex 5 - 11  Karta meczu
04.06.2017 14:30 Boisko 2 Grandmaster Flash - Mixed 12 - 10  Karta meczu
04.06.2017 14:30 Boisko 3 Egeszsegedre - Ultimatum Sztorm 9 - 10  Karta meczu
04.06.2017 15:25 Boisko 2 Flow - BC Kosmodysk 10 - 11  Karta meczu
O miejsca 9-12
04.06.2017 09:55 Boisko 1 Astro Disco - 4hands 8 - 4  Karta meczu
04.06.2017 10:50 Boisko 3 Szczupaki - Uwaga Pies 4 - 13  Karta meczu
O miejsca 9-12 Finały
04.06.2017 13:35 Boisko 1 4hands - Szczupaki 9 - 10  Karta meczu
04.06.2017 13:35 Boisko 2 Astro Disco - Uwaga Pies 8 - 10  Karta meczu
O miejsca 13-15
04.06.2017 09:00 Boisko 2 Ultimatum Szkwał - Ultimatum Flauta 12 - 3  Karta meczu
04.06.2017 11:45 Boisko 1 #967 - Ultimatum Szkwał 10 - 11  Karta meczu
04.06.2017 13:35 Boisko 3 Ultimatum Flauta - #967 3 - 13  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 27.06.2017 08:50