Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Kwalifikacje Południe Sobota

Sob 12.08.2017

Park Śląski Boisko 1
10:45 2OBVIOUS - Wrocław Południe Kwalifikacje Południe Grupa A 12 - 8  Karta meczu
12:20 Wrocław Południe - KWR Knury Kwalifikacje Południe Grupa A 0 - 15  Karta meczu
13:55 71 Wratislavia - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW Kwalifikacje Południe Grupa B 3 - 15  Karta meczu
15:30 KWR Knury - 2OBVIOUS Kwalifikacje Południe Grupa A 15 - 6  Karta meczu
17:05 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KATO VICE Kwalifikacje Południe Grupa B 12 - 9  Karta meczu
18:40 Frisbnik Rybnik - 2OBVIOUS Kwalifikacje Południe O miejsca 4-6 15 - 5  Karta meczu
Park Śląski Boisko 2
10:45 KrakUF - Frisbnik Rybnik Kwalifikacje Południe Grupa C 14 - 11  Karta meczu
12:20 KATO VICE - 71 Wratislavia Kwalifikacje Południe Grupa B 15 - 13  Karta meczu
13:55 Rainbow Banana - KrakUF Kwalifikacje Południe Grupa C 8 - 15  Karta meczu
15:30 Frisbnik Rybnik - Rainbow Banana Kwalifikacje Południe Grupa C 15 - 6  Karta meczu
17:05 KrakUF - KWR Knury Kwalifikacje Południe O miejsca 1-3 11 - 15  Karta meczu
18:40 Rainbow Banana - Wrocław Południe Kwalifikacje Południe O miejsca 7-9 15 - 4  Karta meczu

Kwalifikacje Północ

Nie 13.08.2017

Chemik Bydgoszcz Boisko 1
10:00 #967 - Uwaga Pies Kwalifikacje Północ Grupa A 2 - 13
11:30 KS Nine Hills Chełmno - #967 Kwalifikacje Północ Grupa A 12 - 7
13:00 Uwaga Pies - KS Nine Hills Chełmno Kwalifikacje Północ Grupa A 10 - 11
14:30 Uwaga Pies - Brave Beavers Kwalifikacje Północ O 3. miejsce 13 - 1
16:00 #967 - Astro Disco Kwalifikacje Północ O 5. miejsce 13 - 9
Chemik Bydgoszcz Boisko 2
10:00 Astro Disco - Brave Beavers Kwalifikacje Północ Grupa B 5 - 12
11:30 Ultimatum Gdańsk - Astro Disco Kwalifikacje Północ Grupa B 11 - 5
13:00 Brave Beavers - Ultimatum Gdańsk Kwalifikacje Północ Grupa B 4 - 13
14:30 KS Nine Hills Chełmno - Ultimatum Gdańsk Kwalifikacje Północ Finał 9 - 8

Kwalifikacje Południe Niedziela

Nie 13.08.2017

Park Śląski Boisko 1
10:30 Wrocław Południe - 71 Wratislavia Kwalifikacje Południe O miejsca 7-9 5 - 14  Karta meczu
12:20 KWR Knury - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW Kwalifikacje Południe O miejsca 1-3 14 - 8  Karta meczu
13:55 71 Wratislavia - Rainbow Banana Kwalifikacje Południe O miejsca 7-9 12 - 13  Karta meczu
15:30 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KrakUF Kwalifikacje Południe O miejsca 1-3 15 - 7  Karta meczu
Park Śląski Boisko 2
10:30 2OBVIOUS - KATO VICE Kwalifikacje Południe O miejsca 4-6 10 - 15  Karta meczu
13:55 KATO VICE - Frisbnik Rybnik Kwalifikacje Południe O miejsca 4-6 10 - 14  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 17.08.2017 21:25