Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016 Mistrzostwa Polski Open/Women 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Sobota

Sob 03.06.2017

Plaża Gdańsk Stogi Boisko 1
09:00 #967 - Egeszsegedre Mixed Grupa A 5 - 9  Karta meczu
09:55 Ultimatum Szkwał - Albatros Mixed Grupa B 6 - 10  Karta meczu
10:50 Ultimatum Flauta - Mixed Mixed Grupa C 0 - 13  Karta meczu
11:45 Albatros - Astro Disco Mixed Grupa B 10 - 6  Karta meczu
12:40 Grandmaster Flash - Ultimatum Szkwał Mixed Grupa B 13 - 2  Karta meczu
13:35 Flow - Ultimatum Flauta Mixed Grupa C 13 - 1  Karta meczu
14:30 Egeszsegedre - Uwaga Pies Mixed Grupa A 9 - 8  Karta meczu
15:25 Grandmaster Flash - Albatros Mixed Grupa B 13 - 5  Karta meczu
16:20 4hands - Ultimatum Flauta Mixed Grupa C 10 - 2  Karta meczu
17:15 Egeszsegedre - Zawierucha Apotex Mixed Grupa A 4 - 7  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 2
09:00 Szczupaki - Astro Disco Mixed Grupa B 8 - 13  Karta meczu
09:55 4hands - Flow Mixed Grupa C 5 - 12  Karta meczu
10:50 #967 - Zawierucha Apotex Mixed Grupa A 6 - 11  Karta meczu
11:45 Flow - BC Kosmodysk Mixed Grupa C 11 - 10  Karta meczu
12:40 Mixed - 4hands Mixed Grupa C 13 - 2  Karta meczu
13:35 Ultimatum Sztorm - #967 Mixed Grupa A 9 - 3  Karta meczu
14:30 Astro Disco - Ultimatum Szkwał Mixed Grupa B 12 - 6  Karta meczu
15:25 Mixed - Flow Mixed Grupa C 9 - 5  Karta meczu
16:20 Uwaga Pies - #967 Mixed Grupa A 10 - 4  Karta meczu
17:15 Astro Disco - Grandmaster Flash Mixed Grupa B 4 - 12  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 3
09:00 Ultimatum Flauta - BC Kosmodysk Mixed Grupa C 1 - 12  Karta meczu
09:55 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm Mixed Grupa A 6 - 9  Karta meczu
10:50 Szczupaki - Grandmaster Flash Mixed Grupa B 4 - 13  Karta meczu
11:45 Ultimatum Sztorm - Egeszsegedre Mixed Grupa A 7 - 9  Karta meczu
12:40 Zawierucha Apotex - Uwaga Pies Mixed Grupa A 11 - 2  Karta meczu
13:35 Albatros - Szczupaki Mixed Grupa B 8 - 10  Karta meczu
14:30 BC Kosmodysk - 4hands Mixed Grupa C 9 - 6  Karta meczu
15:25 Zawierucha Apotex - Ultimatum Sztorm Mixed Grupa A 7 - 5  Karta meczu
16:20 Ultimatum Szkwał - Szczupaki Mixed Grupa B 3 - 9  Karta meczu
17:15 BC Kosmodysk - Mixed Mixed Grupa C 5 - 10  Karta meczu

Niedziela

Nie 04.06.2017

Plaża Gdańsk Stogi Boisko 1
09:55 Astro Disco - 4hands Mixed O miejsca 9-12 8 - 4  Karta meczu
10:50 Mixed - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 1-8 9 - 6  Karta meczu
11:45 #967 - Ultimatum Szkwał Mixed O miejsca 13-15 10 - 11  Karta meczu
12:40 Grandmaster Flash - Flow Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 7 - 8  Karta meczu
13:35 4hands - Szczupaki Mixed O miejsca 9-12 Finały 9 - 10  Karta meczu
14:30 Albatros - Zawierucha Apotex Mixed O miejsca 1-8 Finały 5 - 11  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 2
09:00 Ultimatum Szkwał - Ultimatum Flauta Mixed O miejsca 13-15 12 - 3  Karta meczu
09:55 Grandmaster Flash - Albatros Mixed O miejsca 1-8 12 - 10  Karta meczu
10:50 Zawierucha Apotex - BC Kosmodysk Mixed O miejsca 1-8 6 - 9  Karta meczu
11:45 Albatros - Egeszsegedre Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 9 - 7  Karta meczu
12:40 BC Kosmodysk - Mixed Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 13 - 12  Karta meczu
13:35 Astro Disco - Uwaga Pies Mixed O miejsca 9-12 Finały 8 - 10  Karta meczu
14:30 Grandmaster Flash - Mixed Mixed O miejsca 1-8 Finały 12 - 10  Karta meczu
15:25 Flow - BC Kosmodysk Mixed O miejsca 1-8 Finały 10 - 11  Karta meczu
Plaża Gdańsk Stogi Boisko 3
09:55 Flow - Egeszsegedre Mixed O miejsca 1-8 11 - 5  Karta meczu
10:50 Szczupaki - Uwaga Pies Mixed O miejsca 9-12 4 - 13  Karta meczu
12:40 Zawierucha Apotex - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 1-8 Półfinały 8 - 7  Karta meczu
13:35 Ultimatum Flauta - #967 Mixed O miejsca 13-15 3 - 13  Karta meczu
14:30 Egeszsegedre - Ultimatum Sztorm Mixed O miejsca 1-8 Finały 9 - 10  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 27.06.2017 08:49