WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Kolejka 1

Nie 05.11.2017

Arena Futbolu Boisko 2
15:00 Ultimatum - Meowing Cheetahs Open Liga 10 - 21  Karta meczu
15:30 Żubry - BC Kosmodysk Open Liga 17 - 10  Karta meczu
16:00 Meowing Cheetahs - JR Open Liga 15 - 13  Karta meczu
16:30 Frisbnik - Żubry Open Liga 12 - 11  Karta meczu
17:00 JR - Blue Brothers Open Liga 21 - 4  Karta meczu
17:30 Przemek Saleta - Żubry Open Liga 6 - 19  Karta meczu
18:00 dyskoPolot - Blue Brothers Open Liga 7 - 4  Karta meczu
18:30 Frisbnik - Przemek Saleta Open Liga 21 - 5  Karta meczu
19:00 dyskoPolot - Meowing Cheetahs Open Liga 5 - 21  Karta meczu
19:30 Ultimatum - Żubry Open Liga 10 - 15  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
15:00 dyskoPolot - Frisbnik Open Liga 7 - 19  Karta meczu
15:30 RJP - Blue Brothers Open Liga 19 - 9  Karta meczu
16:00 Przemek Saleta - Get Schwifty Open Liga 15 - 14  Karta meczu
16:30 dyskoPolot - Ultimatum Open Liga 10 - 14  Karta meczu
17:00 BC Kosmodysk - RJP Open Liga 18 - 11  Karta meczu
17:30 Get Schwifty - Frisbnik Open Liga 3 - 19  Karta meczu
18:00 BC Kosmodysk - Meowing Cheetahs Open Liga 7 - 14  Karta meczu
18:30 Ultimatum - JR Open Liga 10 - 15  Karta meczu
19:00 RJP - Get Schwifty Open Liga 18 - 8  Karta meczu
19:30 Blue Brothers - Przemek Saleta Open Liga 6 - 12  Karta meczu
20:00 JR - BC Kosmodysk Open Liga 15 - 8  Karta meczu

Kolejka 2

Nie 12.11.2017

Arena Futbolu Boisko 1
15:00 Nine Hills - Szczupaki Mixed Liga 14 - 4  Karta meczu
15:30 Reach for the Sky - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga 9 - 6  Karta meczu
16:00 Bednarska - Ultimatum Mixed Liga 13 - 9  Karta meczu
16:30 Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga 16 - 8  Karta meczu
17:00 RJP - Bednarska Mixed Liga 16 - 12  Karta meczu
17:30 Nine Hills - Ultimatum Mixed Liga 13 - 8  Karta meczu
18:00 Bednarska - Cool Kids of Disc Mixed Liga 14 - 9  Karta meczu
18:30 RJP - RJP II Mixed Liga 19 - 11  Karta meczu
19:00 Cool Kids of Disc - 4hands Mixed Liga 15 - 9  Karta meczu
19:30 Zawierucha - Mad Hatters Mixed Liga 17 - 8  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
15:00 Grandmaster Flash - Ultimatum Mixed Liga 12 - 9  Karta meczu
15:30 Cool Kids of Disc - Mad Hatters Mixed Liga 15 - 2  Karta meczu
16:00 RJP II - Szczupaki Mixed Liga 5 - 15  Karta meczu
16:30 BC Kosmodysk - muJAHedini dysku Mixed Liga 12 - 19  Karta meczu
17:00 Szczupaki - Zawierucha Mixed Liga 10 - 14  Karta meczu
17:30 Flow - 4hands Mixed Liga 15 - 6  Karta meczu
18:00 muJAHedini dysku - Grandmaster Flash Mixed Liga 14 - 11  Karta meczu
18:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Szczupaki Mixed Liga 6 - 13  Karta meczu
19:00 Flow - Bednarska Mixed Liga 12 - 11  Karta meczu
19:30 RJP - muJAHedini dysku Mixed Liga 13 - 14  Karta meczu
20:00 BC Kosmodysk - Reach for the Sky Mixed Liga 15 - 3  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
15:00 Flow - RJP II Mixed Liga 11 - 12  Karta meczu
15:30 4hands - muJAHedini dysku Mixed Liga 1 - 21  Karta meczu
16:00 Nine Hills - Zawierucha Mixed Liga 11 - 9  Karta meczu
16:30 Grandmaster Flash - Cool Kids of Disc Mixed Liga 21 - 11  Karta meczu
17:00 Reach for the Sky - Mad Hatters Mixed Liga 9 - 11  Karta meczu
17:30 BC Kosmodysk - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga 14 - 9  Karta meczu
18:00 Zawierucha - Reach for the Sky Mixed Liga 17 - 1  Karta meczu
18:30 Ultimatum - Mad Hatters Mixed Liga 8 - 12  Karta meczu
19:00 Nine Hills - BC Kosmodysk Mixed Liga 17 - 7  Karta meczu
19:30 RJP II - Grandmaster Flash Mixed Liga 8 - 12  Karta meczu
20:00 4hands - Grandmaster Flash Mixed Liga 10 - 19  Karta meczu

Kolejka 3

Nie 19.11.2017

Arena Futbolu Boisko 1
15:00 Flowers - Ultimatum Women Liga 10 - 5  Karta meczu
15:30 BC Kosmodysk - Przemek Saleta Open Liga 21 - 10  Karta meczu
16:00 BC Kosmodysk - Frelki Women Liga 11 - 3  Karta meczu
16:30 4hands - Flowers Women Liga 11 - 4  Karta meczu
17:00 PodfRuwaJki - BC Kosmodysk Women Liga 4 - 10  Karta meczu
17:30 RJP - dyskoPolot Open Liga 20 - 9  Karta meczu
18:00 Meowing Cheetahs - Przemek Saleta Open Liga 21 - 9  Karta meczu
18:30 BC Kosmodysk - Arcymistrzynie Światła Women Liga 8 - 9  Karta meczu
19:00 mJAH Panie - Ultimatum Women Liga 21 - 3  Karta meczu
19:30 Qjawianki - BC Kosmodysk Women Liga 14 - 8  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
15:00 Frisbnik - Ultimatum Open Liga 14 - 5  Karta meczu
15:30 mJAH Panie - Qjawianki Women Liga 18 - 4  Karta meczu
16:00 Ultimatum - PodfRuwaJki Women Liga 5 - 12  Karta meczu
16:30 Przemek Saleta - JR Open Liga 16 - 20  Karta meczu
17:00 Get Schwifty - BC Kosmodysk Open Liga 8 - 14  Karta meczu
17:30 Arcymistrzynie Światła - Frelki Women Liga 18 - 2  Karta meczu
18:00 Flowers - mJAH Panie Women Liga 9 - 6  Karta meczu
18:30 Blue Brothers - Ultimatum Open Liga 8 - 13  Karta meczu
19:00 JR - Frisbnik Open Liga 12 - 16  Karta meczu
19:30 4hands - Arcymistrzynie Światła Women Liga 13 - 12  Karta meczu
20:00 Meowing Cheetahs - Żubry Open Liga 17 - 13  Karta meczu
20:30 Get Schwifty - dyskoPolot Open Liga 13 - 9  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
15:00 Frelki - PodfRuwaJki Women Liga 5 - 12  Karta meczu
15:30 Blue Brothers - Meowing Cheetahs Open Liga 3 - 22  Karta meczu
16:00 Ultimatum - RJP Open Liga 9 - 13  Karta meczu
16:30 Arcymistrzynie Światła - Qjawianki Women Liga 14 - 5  Karta meczu
17:00 Blue Brothers - Frisbnik Open Liga 5 - 18  Karta meczu
17:30 Qjawianki - Ultimatum Women Liga 9 - 7  Karta meczu
18:00 Żubry - Get Schwifty Open Liga 18 - 7  Karta meczu
18:30 PodfRuwaJki - 4hands Women Liga 6 - 20  Karta meczu
19:00 Flowers - Frelki Women Liga 17 - 3  Karta meczu
19:30 dyskoPolot - BC Kosmodysk Open Liga 8 - 25  Karta meczu
20:00 RJP - JR Open Liga 13 - 15  Karta meczu
20:30 mJAH Panie - 4hands Women Liga 13 - 14  Karta meczu

Kolejka 4

Nie 26.11.2017

Arena Futbolu Boisko 1
15:00 RJP II - Ultimatum Mixed Liga 10 - 17  Karta meczu
15:30 RJP - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga 21 - 1  Karta meczu
16:00 Cool Kids of Disc - Reach for the Sky Mixed Liga 16 - 4  Karta meczu
16:30 Flow - Mad Hatters Mixed Liga 12 - 5  Karta meczu
17:00 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Ultimatum Mixed Liga 2 - 19  Karta meczu
17:30 Zawierucha - RJP II Mixed Liga 12 - 6  Karta meczu
18:00 Bednarska - Nine Hills Mixed Liga 10 - 11  Karta meczu
18:30 Reach for the Sky - RJP II Mixed Liga 4 - 12  Karta meczu
19:00 Chewra Badgers - Szczupaki Mixed Liga 21 - 10  Karta meczu
19:30 BC Kosmodysk - Zawierucha Mixed Liga 9 - 13  Karta meczu
20:00 4hands - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga 19 - 5  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
15:00 Flow - Chewra Badgers Mixed Liga 7 - 14  Karta meczu
15:30 BC Kosmodysk - 4hands Mixed Liga 12 - 10  Karta meczu
16:00 Zawierucha - muJAHedini dysku Mixed Liga 8 - 16  Karta meczu
16:30 RJP II - Nine Hills Mixed Liga 6 - 11  Karta meczu
17:00 Grandmaster Flash - BC Kosmodysk Mixed Liga 13 - 7  Karta meczu
17:30 Flow - muJAHedini dysku Mixed Liga 8 - 15  Karta meczu
18:00 Grandmaster Flash - Szczupaki Mixed Liga 20 - 6  Karta meczu
18:30 BC Kosmodysk - RJP Mixed Liga 9 - 19  Karta meczu
19:00 Mad Hatters - Bednarska Mixed Liga 8 - 16  Karta meczu
19:30 4hands - RJP Mixed Liga 5 - 20  Karta meczu
20:00 muJAHedini dysku - RJP II Mixed Liga 20 - 7  Karta meczu
20:30 Reach for the Sky - Bednarska Mixed Liga 8 - 14  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
15:00 Szczupaki - Cool Kids of Disc Mixed Liga 8 - 9  Karta meczu
15:30 Nine Hills - Grandmaster Flash Mixed Liga 11 - 12  Karta meczu
16:00 Chewra Badgers - Ultimatum Mixed Liga 13 - 9  Karta meczu
16:30 Bednarska - Szczupaki Mixed Liga 20 - 8  Karta meczu
17:00 Cool Kids of Disc - RJP Mixed Liga 7 - 11  Karta meczu
17:30 Chewra Badgers - Cool Kids of Disc Mixed Liga 7 - 5  Karta meczu
18:00 Mad Hatters - 4hands Mixed Liga 10 - 11  Karta meczu
18:30 Flow - Ultimatum Mixed Liga 10 - 9  Karta meczu
19:00 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Nine Hills Mixed Liga 4 - 17  Karta meczu
19:30 Grandmaster Flash - Reach for the Sky Mixed Liga 21 - 5  Karta meczu
20:00 Chewra Badgers - Mad Hatters Mixed Liga 15 - 7  Karta meczu
20:30 Zawierucha - RJP Mixed Liga 15 - 12  Karta meczu

Kolejka 5

Nie 17.12.2017

Arena Futbolu Boisko 1
15:00 RJP - Chewra Badgers Mixed Liga 14 - 17  Karta meczu
15:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - muJAHedini dysku Mixed Liga 5 - 19  Karta meczu
16:00 Mad Hatters - RJP Mixed Liga 5 - 19  Karta meczu
16:30 4hands - RJP II Mixed Liga 9 - 17  Karta meczu
17:00 Chewra Badgers - Zawierucha Mixed Liga 10 - 11  Karta meczu
17:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Chewra Badgers Mixed Liga 9 - 17  Karta meczu
18:00 Ultimatum - Zawierucha Mixed Liga 10 - 15  Karta meczu
18:30 Cool Kids of Disc - Zawierucha Mixed Liga 6 - 8  Karta meczu
19:00 muJAHedini dysku - Chewra Badgers Mixed Liga 11 - 13  Karta meczu
19:30 Ultimatum - Reach for the Sky Mixed Liga 10 - 6  Karta meczu
20:00 RJP - Nine Hills Mixed Liga 14 - 11  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 2
15:00 Flow - Zawierucha Mixed Liga 5 - 16  Karta meczu
15:30 Szczupaki - Ultimatum Mixed Liga 15 - 14  Karta meczu
16:00 Chewra Badgers - BC Kosmodysk Mixed Liga 16 - 13  Karta meczu
16:30 muJAHedini dysku - Nine Hills Mixed Liga 17 - 10  Karta meczu
17:00 Ultimatum - Cool Kids of Disc Mixed Liga 12 - 11  Karta meczu
17:30 Flow - BC Kosmodysk Mixed Liga 8 - 15  Karta meczu
18:00 RJP - Szczupaki Mixed Liga 15 - 5  Karta meczu
18:30 4hands - Nine Hills Mixed Liga 5 - 14  Karta meczu
19:00 RJP - Grandmaster Flash Mixed Liga 14 - 15  Karta meczu
19:30 RJP II - Chewra Badgers Mixed Liga 7 - 12  Karta meczu
20:00 Mad Hatters - muJAHedini dysku Mixed Liga 5 - 22  Karta meczu
20:30 Bednarska - RJP II Mixed Liga 10 - 8  Karta meczu
Arena Futbolu Boisko 3
15:00 Cool Kids of Disc - BC Kosmodysk Mixed Liga 7 - 11  Karta meczu
15:30 Reach for the Sky - Nine Hills Mixed Liga 4 - 18  Karta meczu
16:00 Flow - Cool Kids of Disc Mixed Liga 9 - 13  Karta meczu
16:30 Bednarska - Grandmaster Flash Mixed Liga 7 - 18  Karta meczu
17:00 Szczupaki - Mad Hatters Mixed Liga 12 - 8  Karta meczu
17:30 Reach for the Sky - 4hands Mixed Liga 8 - 9  Karta meczu
18:00 muJAHedini dysku - Bednarska Mixed Liga 14 - 7  Karta meczu
18:30 Flow - Reach for the Sky Mixed Liga 12 - 5  Karta meczu
19:00 BC Kosmodysk - Mad Hatters Mixed Liga 14 - 7  Karta meczu
19:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Bednarska Mixed Liga 10 - 12  Karta meczu
20:00 Szczupaki - 4hands Mixed Liga 14 - 7  Karta meczu
20:30 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Grandmaster Flash Mixed Liga 11 - 21  Karta meczu

Kolejka 6

Nie 07.01.2018

Arena Futbolu Boisko 1
15:00 Qjawianki - PodfRuwaJki Women Liga ? - ?
15:30 Ultimatum - 4hands Women Liga ? - ?
16:00 Arcymistrzynie Światła - Flowers Women Liga ? - ?
16:30 mJAH Panie - PodfRuwaJki Women Liga ? - ?
17:00 Żubry - Blue Brothers Open Liga ? - ?
17:30 Frelki - Ultimatum Women Liga ? - ?
18:00 Przemek Saleta - RJP Open Liga ? - ? Historia meczów
18:30 PodfRuwaJki - Arcymistrzynie Światła Women Liga ? - ?
19:00 Ultimatum - Arcymistrzynie Światła Women Liga ? - ?
19:30 BC Kosmodysk - mJAH Panie Women Liga ? - ?
20:00 Żubry - dyskoPolot Open Liga ? - ?
20:30 4hands - BC Kosmodysk Women Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 2
15:00 BC Kosmodysk - Flowers Women Liga ? - ?
15:30 Frisbnik - RJP Open Liga ? - ?
16:00 Frelki - Qjawianki Women Liga ? - ?
16:30 Meowing Cheetahs - Get Schwifty Open Liga ? - ?
17:00 BC Kosmodysk - Frisbnik Open Liga ? - ?
17:30 PodfRuwaJki - Flowers Women Liga ? - ?
18:00 JR - dyskoPolot Open Liga ? - ? Historia meczów
18:30 Frisbnik - Meowing Cheetahs Open Liga ? - ?
19:00 BC Kosmodysk - Ultimatum Open Liga ? - ?
19:30 Flowers - Qjawianki Women Liga ? - ? Historia meczów
20:00 JR - Get Schwifty Open Liga ? - ?
20:30 Meowing Cheetahs - RJP Open Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 3
15:00 Get Schwifty - Blue Brothers Open Liga ? - ?
15:30 Ultimatum - Przemek Saleta Open Liga ? - ? Historia meczów
16:00 Żubry - JR Open Liga ? - ?
16:30 Ultimatum - BC Kosmodysk Women Liga ? - ?
17:00 Przemek Saleta - dyskoPolot Open Liga ? - ? Historia meczów
17:30 Qjawianki - 4hands Women Liga ? - ?
18:00 Get Schwifty - Ultimatum Open Liga ? - ?
18:30 Frelki - mJAH Panie Women Liga ? - ?
19:00 RJP - Żubry Open Liga ? - ?
19:30 4hands - Frelki Women Liga ? - ?
20:00 Blue Brothers - BC Kosmodysk Open Liga ? - ?
20:30 Arcymistrzynie Światła - mJAH Panie Women Liga ? - ?

Kolejka 7

Nie 21.01.2018

Arena Futbolu Boisko 1
15:00 Szczupaki - Reach for the Sky Mixed Liga ? - ?
15:30 Mad Hatters - Grandmaster Flash Mixed Liga ? - ?
16:00 Bednarska - Chewra Badgers Mixed Liga ? - ?
16:30 Nine Hills - Cool Kids of Disc Mixed Liga ? - ?
17:00 Zawierucha - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga ? - ?
17:30 Ultimatum - RJP Mixed Liga ? - ? Historia meczów
18:00 4hands - Bednarska Mixed Liga ? - ?
18:30 Szczupaki - BC Kosmodysk Mixed Liga ? - ?
19:00 Mad Hatters - RJP II Mixed Liga ? - ?
19:30 Cool Kids of Disc - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 2
15:00 Nine Hills - Chewra Badgers Mixed Liga ? - ?
15:30 RJP II - Cool Kids of Disc Mixed Liga ? - ?
16:00 Zawierucha - 4hands Mixed Liga ? - ? Historia meczów
16:30 Flow - Grandmaster Flash Mixed Liga ? - ? Historia meczów
17:00 RJP II - BC Kosmodysk Mixed Liga ? - ? Historia meczów
17:30 Flow - Szczupaki Mixed Liga ? - ?
18:00 Cool Kids of Disc - muJAHedini dysku Mixed Liga ? - ?
18:30 Grandmaster Flash - Chewra Badgers Mixed Liga ? - ? Historia meczów
19:00 Flow - Nine Hills Mixed Liga ? - ?
19:30 BC Kosmodysk - Bednarska Mixed Liga ? - ?
20:00 Reach for the Sky - muJAHedini dysku Mixed Liga ? - ?
20:30 Mad Hatters - Ministerstwo Dziwnych Rzutów Mixed Liga ? - ?
Arena Futbolu Boisko 3
15:00 muJAHedini dysku - Ultimatum Mixed Liga ? - ? Historia meczów
15:30 Flow - RJP Mixed Liga ? - ?
16:00 Ultimatum - BC Kosmodysk Mixed Liga ? - ? Historia meczów
16:30 muJAHedini dysku - Szczupaki Mixed Liga ? - ?
17:00 Chewra Badgers - Reach for the Sky Mixed Liga ? - ? Historia meczów
17:30 Mad Hatters - Nine Hills Mixed Liga ? - ?
18:00 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - RJP II Mixed Liga ? - ?
18:30 Reach for the Sky - RJP Mixed Liga ? - ? Historia meczów
19:00 Ultimatum - 4hands Mixed Liga ? - ? Historia meczów
19:30 Grandmaster Flash - Zawierucha Mixed Liga ? - ? Historia meczów
20:00 4hands - Chewra Badgers Mixed Liga ? - ? Historia meczów
20:30 Zawierucha - Bednarska Mixed Liga ? - ?

Finały

Sob 10.02.2018

Arena Futbolu Boisko 1
16:00 Liga 3 - Liga 4 Women O 3. miejsce ? - ?
Arena Futbolu Boisko 2
16:30 Liga 3 - Liga 4 Mixed O 3. miejsce ? - ?
17:00 Liga 1 - Liga 2 Women Finał ? - ?
17:30 Liga 1 - Liga 2 Open Finał ? - ?
18:00 Liga 1 - Liga 2 Mixed Finał ? - ?
Arena Futbolu Boisko 3
16:00 Liga 3 - Liga 4 Open O 3. miejsce ? - ?

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.12.2017 04:07