WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Mixed

Liga
17.12.2017 15:00 Boisko 1 RJP - Chewra Badgers 14 - 17  Karta meczu
17.12.2017 15:00 Boisko 2 Flow - Zawierucha 5 - 16  Karta meczu
17.12.2017 15:00 Boisko 3 Cool Kids of Disc - BC Kosmodysk 7 - 11  Karta meczu
17.12.2017 15:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - muJAHedini dysku 5 - 19  Karta meczu
17.12.2017 15:30 Boisko 2 Szczupaki - Ultimatum 15 - 14  Karta meczu
17.12.2017 15:30 Boisko 3 Reach for the Sky - Nine Hills 4 - 18  Karta meczu
17.12.2017 16:00 Boisko 1 Mad Hatters - RJP 5 - 19  Karta meczu
17.12.2017 16:00 Boisko 2 Chewra Badgers - BC Kosmodysk 16 - 13  Karta meczu
17.12.2017 16:00 Boisko 3 Flow - Cool Kids of Disc 9 - 13  Karta meczu
17.12.2017 16:30 Boisko 1 4hands - RJP II 9 - 17  Karta meczu
17.12.2017 16:30 Boisko 2 muJAHedini dysku - Nine Hills 17 - 10  Karta meczu
17.12.2017 16:30 Boisko 3 Bednarska - Grandmaster Flash 7 - 18  Karta meczu
17.12.2017 17:00 Boisko 1 Chewra Badgers - Zawierucha 10 - 11  Karta meczu
17.12.2017 17:00 Boisko 2 Ultimatum - Cool Kids of Disc 12 - 11  Karta meczu
17.12.2017 17:00 Boisko 3 Szczupaki - Mad Hatters 12 - 8  Karta meczu
17.12.2017 17:30 Boisko 1 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Chewra Badgers 9 - 17  Karta meczu
17.12.2017 17:30 Boisko 2 Flow - BC Kosmodysk 8 - 15  Karta meczu
17.12.2017 17:30 Boisko 3 Reach for the Sky - 4hands 8 - 9  Karta meczu
17.12.2017 18:00 Boisko 1 Ultimatum - Zawierucha 10 - 15  Karta meczu
17.12.2017 18:00 Boisko 2 RJP - Szczupaki 15 - 5  Karta meczu
17.12.2017 18:00 Boisko 3 muJAHedini dysku - Bednarska 14 - 7  Karta meczu
17.12.2017 18:30 Boisko 1 Cool Kids of Disc - Zawierucha 6 - 8  Karta meczu
17.12.2017 18:30 Boisko 2 4hands - Nine Hills 5 - 14  Karta meczu
17.12.2017 18:30 Boisko 3 Flow - Reach for the Sky 12 - 5  Karta meczu
17.12.2017 19:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - Chewra Badgers 11 - 13  Karta meczu
17.12.2017 19:00 Boisko 2 RJP - Grandmaster Flash 14 - 15  Karta meczu
17.12.2017 19:00 Boisko 3 BC Kosmodysk - Mad Hatters 14 - 7  Karta meczu
17.12.2017 19:30 Boisko 1 Ultimatum - Reach for the Sky 10 - 6  Karta meczu
17.12.2017 19:30 Boisko 2 RJP II - Chewra Badgers 7 - 12  Karta meczu
17.12.2017 19:30 Boisko 3 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Bednarska 10 - 12  Karta meczu
17.12.2017 20:00 Boisko 1 RJP - Nine Hills 14 - 11  Karta meczu
17.12.2017 20:00 Boisko 2 Mad Hatters - muJAHedini dysku 5 - 22  Karta meczu
17.12.2017 20:00 Boisko 3 Szczupaki - 4hands 14 - 7  Karta meczu
17.12.2017 20:30 Boisko 2 Bednarska - RJP II 10 - 8  Karta meczu
17.12.2017 20:30 Boisko 3 Ministerstwo Dziwnych Rzutów - Grandmaster Flash 11 - 21  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 18.12.2017 04:20