Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016 Mistrzostwa Polski Open/Women 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Halowe Mistrzostwa Polski

O miejsca 1-8 Półfinały
26.02.2017 10:20 Boisko 1 Frisbnik Rybnik - Cypher Warszawa 14 - 20 (11)  Karta meczu
26.02.2017 10:20 Boisko 2 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - Grandmaster Flash 13 - 16 (12)  Karta meczu
26.02.2017 11:00 Boisko 1 muJAHedini dysku - Zawierucha 17 - 8 (9)  Karta meczu
26.02.2017 11:00 Boisko 2 Klub Sportowy KWR Knury Ultimate - KATO VICE 17 - 15 (10)  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
26.02.2017 14:20 Boisko 1 Frisbnik Rybnik - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 14 - 11 (14)  Karta meczu
26.02.2017 14:20 Boisko 2 Cypher Warszawa - Grandmaster Flash 18 - 19 (13)  Karta meczu
26.02.2017 15:00 Boisko 2 Zawierucha - KATO VICE 14 - 15 (15)  Karta meczu
26.02.2017 15:40 Boisko 2 muJAHedini dysku - Klub Sportowy KWR Knury Ultimate 11 - 9 (16)  Karta meczu
O miejsca 9-16
26.02.2017 09:00 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - Uwaga Pies 20 - 13 (17)  Karta meczu
26.02.2017 09:00 Boisko 2 BC Kosmodysk - Ultimatum Sztorm 14 - 6 (18)  Karta meczu
26.02.2017 09:40 Boisko 1 4hands - Nine Hills Chełmno 15 - 13 (19)  Karta meczu
26.02.2017 09:40 Boisko 2 KrakUF - RJP 16 - 20 (20)  Karta meczu
O miejsca 9-16 Półfinały
26.02.2017 11:40 Boisko 1 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm 14 - 20 (23)  Karta meczu
26.02.2017 11:40 Boisko 2 Nine Hills Chełmno - KrakUF 12 - 16 (24)  Karta meczu
26.02.2017 12:20 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - BC Kosmodysk 15 - 12 (21)  Karta meczu
26.02.2017 12:20 Boisko 2 4hands - RJP 15 - 21 (22)  Karta meczu
O miejsca 9-16 Finały
26.02.2017 13:00 Boisko 1 Uwaga Pies - Nine Hills Chełmno 23 - 13 (25)  Karta meczu
26.02.2017 13:00 Boisko 2 Ultimatum Sztorm - KrakUF 15 - 9 (26)  Karta meczu
26.02.2017 13:40 Boisko 1 BC Kosmodysk - 4hands 14 - 15 (27)  Karta meczu
26.02.2017 13:40 Boisko 2 Albatros Ultimate Szczecin - RJP 15 - 17 (28)  Karta meczu

II Liga HMP

O miejsca 1-8 Półfinały
26.02.2017 09:00 Boisko 3 Wrocław Południe - 2obvious Bielsko-Biała 13 - 10 (33)  Karta meczu
26.02.2017 09:40 Boisko 3 #967 Szczecin - Brave Beavers 9 - 7 (34)  Karta meczu
26.02.2017 10:20 Boisko 3 71 Wratislavia - KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW 11 - 10 (35)  Karta meczu
26.02.2017 11:00 Boisko 3 RJP II - Astro Disco 12 - 13 (36)  Karta meczu
O miejsca 1-8 Finały
26.02.2017 11:40 Boisko 3 2obvious Bielsko-Biała - Brave Beavers 16 - 9 (37)  Karta meczu
26.02.2017 12:20 Boisko 3 Wrocław Południe - #967 Szczecin 7 - 22 (38)  Karta meczu
26.02.2017 13:00 Boisko 3 KS AZS AWF FLOW JUNIOR WROCŁAW - RJP II 12 - 10 (39)  Karta meczu
26.02.2017 13:40 Boisko 3 71 Wratislavia - Astro Disco 21 - 15 (40)  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 27.06.2017 09:00