Halowe Mistrzostwa Polski 2018 WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Kwalifikacje Północ

Grupa A
28.01.2018 08:38 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - Uwaga Pies 2 - 23  Karta meczu
28.01.2018 09:54 Boisko 1 Uwaga Pies - KS Nine Hills Chełmno 10 - 13  Karta meczu
28.01.2018 11:48 Boisko 1 KS Nine Hills Chełmno - Szczupaki Olsztyn 19 - 5  Karta meczu
Grupa B
28.01.2018 08:00 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - Ultimatum Sztorm 7 - 23  Karta meczu
28.01.2018 10:32 Boisko 1 Ultimatum Sztorm - Brave Beavers 8 - 20  Karta meczu
28.01.2018 12:26 Boisko 1 Brave Beavers - Ultimatum Szkwał 19 - 5  Karta meczu
Grupa C
28.01.2018 09:16 Boisko 1 North Dragons - Albatros Ultimate Szczecin 4 - 25  Karta meczu
28.01.2018 11:10 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - #967 22 - 7  Karta meczu
28.01.2018 13:04 Boisko 1 #967 - North Dragons 13 - 9  Karta meczu
Grupa D
28.01.2018 13:42 Boisko 1 KS Nine Hills Chełmno - Brave Beavers 23 - 11  Karta meczu
28.01.2018 15:36 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - KS Nine Hills Chełmno 19 - 11  Karta meczu
28.01.2018 17:30 Boisko 1 Brave Beavers - Albatros Ultimate Szczecin 21 - 11  Karta meczu
Game to go
28.01.2018 19:24 Boisko 1 Albatros Ultimate Szczecin - Uwaga Pies 16 - 19  Karta meczu
Grupa E
28.01.2018 14:20 Boisko 1 Uwaga Pies - Ultimatum Sztorm 17 - 13  Karta meczu
28.01.2018 16:14 Boisko 1 #967 - Uwaga Pies 11 - 21  Karta meczu
28.01.2018 18:08 Boisko 1 Ultimatum Sztorm - #967 12 - 15  Karta meczu
Grupa F
28.01.2018 14:58 Boisko 1 Szczupaki Olsztyn - Ultimatum Szkwał 10 - 12  Karta meczu
28.01.2018 16:52 Boisko 1 North Dragons - Szczupaki Olsztyn 16 - 11  Karta meczu
28.01.2018 18:46 Boisko 1 Ultimatum Szkwał - North Dragons 8 - 11  Karta meczu

Kwalifikacje Południe

Grupa A
28.01.2018 09:29 Boisko 1 KS KWR Knury Ultimate - Wrocław Południe 12 - 7  Karta meczu
28.01.2018 10:27 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - 71 Wratislavia 12 - 10  Karta meczu
28.01.2018 11:25 Boisko 1 Frisbnik 2 - KS KWR Knury Ultimate 9 - 21  Karta meczu
28.01.2018 12:23 Boisko 1 Wrocław Południe - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 3 - 21  Karta meczu
28.01.2018 13:21 Boisko 1 Frisbnik 2 - 71 Wratislavia 10 - 14  Karta meczu
28.01.2018 14:19 Boisko 1 KS KWR Knury Ultimate - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW 13 - 7  Karta meczu
28.01.2018 15:17 Boisko 1 71 Wratislavia - Wrocław Południe 15 - 8  Karta meczu
28.01.2018 16:15 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - Frisbnik 2 19 - 5  Karta meczu
28.01.2018 17:13 Boisko 1 71 Wratislavia - KS KWR Knury Ultimate 7 - 12  Karta meczu
28.01.2018 18:11 Boisko 1 Wrocław Południe - Frisbnik 2 8 - 12  Karta meczu
Grupa B
28.01.2018 09:00 Boisko 1 KATO VICE - 2obvious Bielsko-Biała 13 - 12  Karta meczu
28.01.2018 09:58 Boisko 1 Frisbnik - KrakUF 11 - 9  Karta meczu
28.01.2018 10:56 Boisko 1 AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów - KATO VICE 13 - 11  Karta meczu
28.01.2018 11:54 Boisko 1 2obvious Bielsko-Biała - Frisbnik 5 - 19  Karta meczu
28.01.2018 12:52 Boisko 1 AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów - KrakUF 11 - 16  Karta meczu
28.01.2018 13:50 Boisko 1 KATO VICE - Frisbnik 13 - 15  Karta meczu
28.01.2018 14:48 Boisko 1 KrakUF - 2obvious Bielsko-Biała 9 - 11  Karta meczu
28.01.2018 15:46 Boisko 1 Frisbnik - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 17 - 7  Karta meczu
28.01.2018 16:44 Boisko 1 KrakUF - KATO VICE 13 - 9  Karta meczu
28.01.2018 17:42 Boisko 1 2obvious Bielsko-Biała - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 9 - 13  Karta meczu
Finał
28.01.2018 18:40 Boisko 1 KS KWR Knury Ultimate - Frisbnik 13 - 12  Karta meczu
O 3. miejsce
28.01.2018 19:09 Boisko 1 KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KrakUF 20 - 9  Karta meczu
O miejsca 5-6
28.01.2018 19:38 Boisko 1 71 Wratislavia - AZS Politechnika Gunslingers Rzeszów 14 - 11  Karta meczu
O miejsca 7-8
28.01.2018 20:36 Boisko 1 Frisbnik 2 - KATO VICE 8 - 16  Karta meczu
O miejsca 9-10
28.01.2018 20:07 Boisko 1 Wrocław Południe - 2obvious Bielsko-Biała 5 - 9  Karta meczu

Strefa czasowa: Europe/Warsaw. Czas lokalny: 19.02.2018 22:18