WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Grandmaster Flash - Mixed    12 - 10

04.06.2017 14:30 na boisku 2 [III Plażowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 1-8 Finały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
38Radosław Lenczewski156
28Łukasz Adamski303
25Kalina Kisielewska022
27Agata Dudzińska112
24Filip Krynicki112
35Antoni Zakroczymski112
50Mikołaj Maślanka202
4Adam Grzelak011
34Alicja Stebińska011
37Zofia Bejm101
11Mikołaj Smogór101
9Cezary Szpadzik101
15Anna Tymicka000
23Karolina Tymicka000
 
Mixed
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
30Adam Tomczyk606
60Monika Zaczkowska044
73Albert Nowakowski123
33Michał Dul303
7Dagny Gorostiza011
44Sławomir Stankowski011
8Maria Stryukova011
25Julia Wrzosińska011
9Dariusz Urbanik000
19Anna Zachara000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Albert Nowakowski Monika Zaczkowska 3.313.31
Atak 0.00
Strata 1.37
Strata 2.19
Strata 2.40
Strata 3.06
1 - 1Antoni Zakroczymski Radosław Lenczewski 4.531.22
2 - 1Mikołaj Smogór Kalina Kisielewska 7.302.37
Strata 5.40
Strata 6.01
Strata 6.36
2 - 2Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 9.101.40
3 - 2Mikołaj Maślanka Radosław Lenczewski 10.351.25
3 - 3Michał Dul Monika Zaczkowska 11.461.11
4 - 3Łukasz Adamski Agata Dudzińska 13.451.59
5 - 3Cezary Szpadzik Filip Krynicki 15.191.34
Strata 14.58
5 - 4Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 17.322.13
Strata 16.39
Strata 17.31
6 - 4Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 18.521.20
6 - 5Michał Dul Sławomir Stankowski 20.141.22
6 - 6Adam Tomczyk Albert Nowakowski 24.103.56
Strata 21.27
Strata 21.35
Strata 22.09
7 - 6Agata Dudzińska Adam Grzelak 30.436.33
Strata 25.55
Strata 26.42
Timeout 27.38
Strata 29.42
Strata 30.00
8 - 6Filip Krynicki Radosław Lenczewski 32.522.09
Strata 32.27
9 - 6Mikołaj Maślanka Antoni Zakroczymski 35.162.24
Strata 34.19
10 - 6Zofia Bejm Radosław Lenczewski 37.552.39
Strata 36.36
10 - 7Adam Tomczyk Dagny Gorostiza 39.531.58
Strata 39.23
Strata 39.41
11 - 7Łukasz Adamski Kalina Kisielewska 41.261.33
11 - 8Adam Tomczyk Maria Stryukova 43.592.33
Strata 43.13
Strata 43.40
11 - 9Michał Dul Albert Nowakowski 46.112.12
Strata 45.17
11 - 10Adam Tomczyk Julia Wrzosińska 48.432.32
Strata 47.36
Strata 48.01
Strata 48.35
12 - 10Radosław Lenczewski Alicja Stebińska 50.301.47

Osoby wypełniające protokół: Hono tutaj

Statystyki meczu

Grandmaster FlashMixed
Punkty: 12 10
Czas w ataku: 24.39 min (48.8 %) 25.51 min (51.2 %)
Czas w obronie: 25.51 min (51.2 %) 24.39 min (48.8 %)
Czas w ataku/punkt: 2.03 min 2.35 min
Czas w obronie/punkt: 2.35 min 2.03 min
Punkty w ataku: 7/10 (70.0 %) 7/12 (58.3 %)
Punkty w obronie: 5/12 (41.7 %) 3/10 (30.0 %)
Straty: 13 15
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów