Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017 Halowe Mistrzostwa Polski 2017 WLU* 2016/17 Mistrzostwa Polski Mixed 2016 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2016 Mistrzostwa Polski Open/Women 2016
Polski English
   Nowy użytkownik

Grandmaster Flash - Flow    7 - 8

04.06.2017 12:40 na boisku 1 [III Plażowe Mistrzostwa Polski, O miejsca 1-8 Półfinały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
28Łukasz Adamski303
23Karolina Tymicka022
50Mikołaj Maślanka112
11Mikołaj Smogór112
34Alicja Stebińska112
24Filip Krynicki011
38Radosław Lenczewski101
37Zofia Bejm000
27Agata Dudzińska000
4Adam Grzelak000
25Kalina Kisielewska000
9Cezary Szpadzik000
15Anna Tymicka000
35Antoni Zakroczymski000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
77Daniel Błach224
66Małgorzata Szagdaj033
14Sergii Anufriiev112
19Bartłomiej Specjał112
58Geoff Schwartz202
99Petra Michalkova011
31Marcel Byndas101
48Karolina Ryniak101
13Małgorzata Czaplińska000
5Maryna Dudnik000
73Anna Łukasik000
96Piotr Maga000
17Błażej Majchrzak000
83Maciej Skorupa000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Smogór   2.322.32
Atak 0.00
Strata 0.46
Strata 1.03
Strata 1.44
1 - 1Geoff Schwartz Petra Michalkova 4.301.58
Strata 3.33
Strata 4.14
2 - 1Radosław Lenczewski Karolina Tymicka 5.591.29
Strata 5.56
Strata 5.58
3 - 1Łukasz Adamski Filip Krynicki 7.551.56
Strata 7.29
3 - 2Karolina Ryniak Bartłomiej Specjał 11.483.53
Strata 9.21
Strata 9.54
Strata 10.56
Strata 11.30
4 - 2Łukasz Adamski Mikołaj Maślanka 13.381.50
Strata 13.13
Strata 13.28
4 - 3Daniel Błach Małgorzata Szagdaj 15.191.41
5 - 3Alicja Stebińska Mikołaj Smogór 16.571.38
5 - 4Geoff Schwartz Małgorzata Szagdaj 19.122.15
5 - 5Bartłomiej Specjał Sergii Anufriiev 25.336.21
Strata 20.18
Strata 20.27
Strata 20.41
Strata 21.44
Timeout 21.52
Strata 24.08
Strata 24.17
Strata 24.17
Strata 24.40
Strata 25.04
5 - 6Marcel Byndas Daniel Błach 27.362.03
Strata 26.50
6 - 6Łukasz Adamski Alicja Stebińska 31.424.06
Strata 29.12
Strata 30.23
6 - 7Daniel Błach Małgorzata Szagdaj 35.033.21
Strata 32.41
Strata 33.25
Strata 34.27
Strata 34.52
6 - 8Sergii Anufriiev Daniel Błach 36.581.55
Strata 36.28
7 - 8Mikołaj Maślanka Karolina Tymicka 46.409.42
Strata 38.27
Strata 38.50
Strata 39.16
Timeout 39.31
Strata 41.58
Strata 43.09
Strata 44.25
Strata 44.38
Strata 45.29

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFlow
Punkty: 7 8
Czas w ataku: 31.36 min (67.7 %) 15.04 min (32.3 %)
Czas w obronie: 15.04 min (32.3 %) 31.36 min (67.7 %)
Czas w ataku/punkt: 4.30 min 1.53 min
Czas w obronie/punkt: 1.53 min 4.30 min
Punkty w ataku: 6/9 (66.7 %) 5/6 (83.3 %)
Punkty w obronie: 1/6 (16.7 %) 3/9 (33.3 %)
Straty: 21 18
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+3+2+2) 12 (2+2+2+3+3)

Historia meczów